تاریخ درج خبر : 1395/06/03
کد خبر : ۵۵۱۴۹۷
+ تغییر اندازه نوشته -

واکنش وزیر کار به نامه‌ی سرگشاده تاجگردون

وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی به نامه سرگشاده رئیس کمیسیون برنامه‌وبودجه مجلس که گفته بود این وزیر به تعهدات خود در سفر به گچساران در روز کارگر سال گذشته عمل نکرده واکنش نشان داد.

vazir-kar-yasouj-4

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از کبنانیوز، علی ربیعی در برنامه نگاه روز شبکه محلی دنا در یاسوج، در پاسخ به این سؤال که تاجگردون در نامه‌ای سرگشاده از شما انتقاد و نارضایتی خود را اعلام کرده، اظهارداشت: هر چیزی را که تعهد کرده‌ام عملیاتی می‌شود.

وی با بیان اینکه عادت ندارم بدون مطالعه و تأمین اعتبار قولی به مردم بدهم، خاطرنشان کرد: معاون تأمین ‌اجتماعی ما فردا به گچساران می‌رود و قرار بود در آنجا کار کلینیکی را انجام دهیم و حتماً برای این پروژه روزشمار می‌گذاریم.

وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی دولت یازدهم افزود: البته این را هم بگویم ممکن است شرایطی پیش بیاید و همه‌چیز در دست ما نباشد.

ربیعی گفت: مراکزی را که ما قول می‌دهیم ۲۴ ماهه و یا ۱۸ ماهه به سرانجام می‌رسانیم و امیدواریم این مرکز در گچساران در کمتر از این زمان به سرانجام برسد.

بر اساس این گزارش، غلامرضا تاجگردون نماینده گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای سرگشاده به استاندار کهگیلویه و بویراحمد با پوزش خواستن از همراهی نکردن با وزیر کار در این سفر، گفته بود که وزیر به وعده‌های خود در گچساران عمل نکرده و نمی‌تواند شاهد وعده‌های جدیدی باشد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد