تاریخ درج خبر : 1395/06/03
کد خبر : ۵۵۱۵۰۶
+ تغییر اندازه نوشته -
با حضور وزیر کار؛

کارخانه دستمال‌کاغذی در یاسوج به بهره‌برداری رسید

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد گفت: یک کارخانه تولید دستمال‌کاغذی همزمان با هفته دولت در شهرک صنعتی یاسوج 3 به بهره‌برداری رسید.

vazir-kar-yasouj-dasmalkaghazi-1

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد، دکتر ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مراسم آغاز به کار این واحد تولیدی گفت: 320 میلیارد ریال به صندوق کارآفرینی امید کهگیلویه و بویراحمد برای اجرای مشاغل خرد و کوچک اختصاص یافت.

دکتر ربیعی افزود: 170 میلیارد ریال از این اعتبار در بودجه سنواتی این صندوق، 100 میلیارد ریال در سفر هیئت دولت و 50 میلیارد در این سفر به این استان اختصاص یافت.

وی ادامه داد: باید از ظرفیت خوب استان در حوزه گردشگری و صنایع کوچک و مشاغل زودبازده به نحو احسن برای توسعه و اشتغالزایی استفاده کرد.

سهراب بنام گفت: این طرح از واحدهای راکد بود که با حمایت شرکت شهرک‌های صنعتی، سازمان صنعت، معدن و تجارت و صندوق کارآفرینی و امید به چرخه تولید بازگشت.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد در ادامه اظهار داشت: کارخانه تولید دستمال‌کاغذی مروارید که با سرمایه‌گذاری پنج میلیارد ریالی بخش خصوصی راه‌اندازی شد، در فاز اول برای 12 نفر به طور مستقیم شغل ایجاد کرده است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد