تاریخ درج خبر : 1395/06/03
کد خبر : ۵۵۱۵۱۳
+ تغییر اندازه نوشته -
وزیر کار در دیدار با امام جمعه یاسوج عنوان کرد:

بهبود وضعیت معیشت و رفاه مردم اولویت مهم دولت تدبیر و امید/ حمایت دولت از استاندار کهگیلویه و بویراحمد

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: بهبود وضعیت معیشت و رفاه مردم به‌ویژه در مناطق محروم همواره از اولویت‌های مهم دولت تدبیر و امید و شخص رئیس‌جمهوری بوده است.

82202715-70964736

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از ایرنا، علی ربیعی روز پنجشنبه در دیدار با امام‌جمعه یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: اجرای طرح بیمه سلامت که اکنون بیش از 11 میلیون نفر از اقشار آسیب‌پذیر جامعه را زیر پوشش قرار داده یکی از مصادیق بارز در راستای کمک به بهبود و ارتقای سطح رفاه مردم در این دولت بوده است.

وی گفت: اجری طرح تحول سلامت با همکاری 2 وزارتخانه بهداشت و رفاه برای کاهش میزان پرداختی از جیب مردم به‌ویژه برای محرومان جامعه از دیگر دستاوردهای دولت در راستای کمک به بهبود وضعیت رفاهی و محرومیت‌زدایی است.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود: دولت یازدهم همواره از نصایح دلسوزانه و راهگشا ائمه جمعه در سراسر کشور، علما و مراجع تقلید برای خدمات‌رسانی بهتر و مطلوب به مردم استفاده کرده و در ادامه نیز این مهم را سرلوحه برنامه‌های خود قرار خواهد داد.

امام‌جمعه یاسوج نیز با گرامیداشت هفته دولت گفت: تلاش دولتمردان یازدهم برای خدمت‌رسانی به مردم ازجمله در مناطق محروم قابل‌تقدیر و تحسین است.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید علی‌اصغر حسینی اظهار داشت: کهگیلویه و بویراحمد استانی طاغوت ستیز که همواره وفاداری، قدرشناسی و ارادت خود را به ‌نظام اسلامی، امام راحل، رهبری و همه دولتمردان به‌خوبی نشان داده است.

وی گفت: هیئت دولت و رئیس‌جمهوری در سفر 24 مرداد سالجاری به کهگیلویه و بویراحمد با استقبال مردم قدرشناس این استان روبرو شدند به‌طوری‌که حماسه‌ای تاریخی دیگر را در وفاداری خود به نظام خلق کردند.

امام‌جمعه یاسوج با بیان اینکه این استقبال باشکوه نتیجه همدلی و همبستگی میان مردم، مسئولان و مدیریت اجرایی این استان به‌ویژه استاندار بوده، افزود: اکنون نوبت دولتمردان است که با اجرای به‌موقع مصوبات این سفر و توجه ویژه پاسخ وفاداری این مردم به نظام و خدمتگزاران خود را بدهند.

وی استاندار کهگیلویه و بویراحمد را فردی سخت‌کوش، اخلاق مدار، فهیم و دارای نگاه توسعه‌ای دانست و گفت: دولت نیز باید وی و تیم مدیریت اجرایی استان را بیشتر موردحمایت و تقویت قرار دهد.

وی ادامه کرد: استان کهگیلویه و بویراحمد با وجود داشتن ظرفیت‌های متعدد و استعدادهای گوناگون، همچنان نسبت به سایر مناطق کشور به لحاظ بسیاری از شاخص‌های توسعه‌ای عقب‌مانده که بخش عمده‌ای از مشکلات استان ریشه‌های تاریخی دارند.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به‌منظور افتتاح چندین طرح و بررسی مشکلات جامعه کارگری به استان کهگیلویه و بویراحمد سفر کرده است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد