تاریخ درج خبر : 1395/06/03
کد خبر : ۵۵۱۵۲۶
+ تغییر اندازه نوشته -

فرازی از وصیت‌نامه سردار شهید عنایت‌الله بازگیر

سایت استان کهگیلویه و بویراحمد: به مناسبت کنگره ملی شهدای کهگیلویه و بویراحمد و در پیشواز از این رویداد بزرگ، فرازی از وصیت‌نامه شهیدان والامقام استان در اینجا آورده خواهد شد.

فرازی از وصیت‌نامه سردار شهید عنایت‌الله بازگیر

…خدایا من به‌سوی تو می‌آیم. مرا بپذیر، مهدی جان من آمده‌ام در دانشگاهی که استاد آن جد بزرگوارت آقا اباعبدالله است. پس شفاعتم کن تا قبول شوم.

…خدا خودش می‌داند که همیشه از او می‌خواستم به من توفیق خدمت و اطاعت خالصانه و عبادت عنایت کند. و هر چه رنج و گرفتاری در این دنیا هست درصورتی‌که انسان‌ساز و در جهت قرب به او و مایه‌ی تکامل و مسیر الی الله است و خلاصه هر رنج و زحمتی رضای خداست از من دریغ نفرماید که بودن در این دنیا و عبادت او و کشیدن درد و رنج در راه خدا بالاترین لذت را دارد.

…امام خمینی با رهبری پیامبرگونه‌اش, روحیه‌ی ایثار و شهادت را به مردم ایران آموخت و به ما نشان داد که در برابر ظلم و ستم خم نشویم. پس لحظه‌ای دست از حمایت این نظام برندارید. و به هوش باشید که منافقین و دشمنان اسلام و کسانی که از اسلام ضربه خورده‌اند در کمین‌اند.

** انقلاب میراث خون شهداست، پس ای خانواده‌ی شهدا بر شماست که بیشتر دلسوز این انقلاب و اسلام و این ارث فرزندانتان باشید تا خدشه‌ای به آن وارد نشود.

شهید عنایت‌الله بازگیر

تاریخ تولد:1342

 محل تولد: کهکیلویه – روستای امام‌زاده نورالدین

تاریخ شهادت: 21/11/1364

 محل شهادت: عملیات والفجر 8

منبع: بزرگترین کانال تخصصی شهداء استان کهگیلویه و بویراحمد منبع: (برای عضویت اینجا کلیلک کنید) https://telegram.me/kbshohada

لازم به ذکر است، کنگره ملی شهدای کهگیلویه و بویراحمد یازدهم تا پانزدهم مهرماه 95 در یاسوج مرکز استان برگزار خواهد شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد