تاریخ درج خبر : 1395/06/04
کد خبر : ۵۵۱۵۷۹
+ تغییر اندازه نوشته -
استاندار کهگیلویه و بویراحمد:

پرهیز از اختلافات سلیقه‌ای تنها راه برون‌رفت کهگیلویه و بویراحمد از محرومیت است/ مصوبات دولت برای توسعه استان

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: با انتقاد سازنده و ارائه راهکارهای مناسب و پرهیز از اختلافات سلیقه‌ای و جناحی می‎توان مشکلات استان را برطرف کرد تا زمینه توسعه آن فراهم شود.

khademi-06

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از تسنیم، سید موسی خادمی پیش از خطبه‌های نماز جمعه این هفته یاسوج با اشاره به استقبال گسترده مردم یاسوج از رئیس‌جمهور‌ و اعضای هیئت دولت اظهار داشت: این استقبال بیانگر وفاداری و ارادت مردم به نظام و انقلاب است و مردم استان نشان دادند که شایسته دریافت خدمات بیشتری هستند.

وی با اشاره به دستاوردهای سفر رئیس جمهور به استان کهگیلویه و بویراحمد ابراز کرد: در این سفر 140 میلیارد تومان برای پرداخت سود تسهیلات بانکی در بخش‌های اقتصادی، 80 میلیارد تومان برای پرداخت وام ازدواج جوانان، 15 میلیارد تومان برای ساخت تصفیه‌خانه رودخانه بشار یاسوج با هدف تامین آب آشامیدنی یاسوج و 10 میلیارد تومان نیز برای تامین زیرساخت های گردشگری در یاسوج و سی‌سخت اختصاص یافت.

خادمی تصریح کرد: در سفر رئیس‌جمهور‌‌ به استان کهگیلویه و بویراحمد افزون بر 170 میلیارد تومان برای جاده پاتاوه به دهدشت اختصاص یافت این جاده مربوط به سفر رهبر انقلاب در سال 73 بوده و رئیس‌جمهور‌ در سفر به استان تاکید داشتند که تا پایان سال 96 افتتاح شود.

نماینده عالی دولت در استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: در سی‌امین سفر استانی کاروان تدبیر و امید 40 میلیارد تومان به بیمارستان 283 تخت‌خوابی یاسوج اختصاص یافت و پیش‌بینی می‌شود تا هفته دولت سال آینده افتتاح و مورد بهره برداری قرار بگیرد.

خادمی با تاکید بر اینکه استان کهگیلویه و بویراحمد یک عقب ماندگی تاریخی دارد و نباید انتظار داشت که در این سفر تمام مشکلات آن برطرف شود تصریح کرد: در سه سال اخیر 176 روستا در این استان گازرسانی، 100 روستا آبرسانی و  بزرگراه‌های استان از 50 کیلومتر به 100 کیلومتر رسید.

وی عنوان کرد: با انتقاد سازنده و ارائه راهکارهای مناسب و پرهیز از اختلافات سلیقه‌ای و جناجی می‎توان مشکلات استان را برطرف کرد تا زمینه توسعه آن فراهم شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد