تاریخ درج خبر : 1395/06/05
کد خبر : ۵۵۱۶۶۷
+ تغییر اندازه نوشته -
فرماندار بویراحمد:

امیدوارم اعتبارت ملی بر اساس فاکتورهای علمی تقسیم شود

فرماندار بویراحمد با اشاره به طرح بزرگ آمارگیری نفوس و مسکن در مهرماه گفت:آمارگیری  برای شهرستان مهاجر پذیر بویراحمد بسیار مهم و حیاتی است چرا که در 5 سال گذشته به دلیل واقعی نبودن آمارها بویراحمد نتوانست در جذب اعتبارات به حق خود برسد.

nazari16

به گزارش سایت استان کهگیلویه وبویراحمد  محمد کاظم نظری افزود: آمارگیری در دو مرحله از دوم مهرماه تا 23 مهرماه و در مرحله دوم از 5 تا 25 آبان ماه سال جاری برگزار خواهد شد و در این آمارگیری از کاغذ کمتر استفاده خواهد شد و اطلاعات به صورت الکترونیکی جمع آوری می شود.

نظری درباره برنامه های فرمانداری برای هفته دولت نیز گفت : در شرایطی هستیم که ایجاد یک شغل هم بسیار ارزشمند است و در هفته دولت 3 پروژه عمرانی در شهرستان بویراحمدبرای افتتاح داریم که با مجموع اعتبار 824 میلیارد ریال 118 نفر اشتغال زایی مستقیم  دارد.

وی با اشاره به استقبال مردم از رئیس جمهور گفت:این استقبال  به گونه ای بود که وزن و جایگاه استان را در کشور ارتقا داد ومهمترین دستاورد آن اتحاد و همدلی مسئولان و مردم بود.

وی افزود:دولت به احترام مردم سفرش را دو روزه کرد و اعتبارات خوب و قابل قبولی به استان تخصیص داد.

فرماندار ادامه داد:سهم شهرستان بویراحمد از سفر رئیس جمهور قبول است و در بخش استانی اعتبارات داده شده اما در اعتبارات ملی هنوز سهم شهرستانها مشخص نیست.

وی ابراز امیدواری کرد: اعتبارات ملی  بر اساس فاکتورهای علمی جمعیت تقسیم شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد