تاریخ درج خبر : 1395/06/05
کد خبر : ۵۵۱۶۸۵
+ تغییر اندازه نوشته -
استاندار :

توسعه استان در سایه وحدت و همدلی مسئولان صورت می گیرد

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: توسعه استان در سایه وحدت و همدلی مسئولان استان کهگیلویه و بویراحمد صورت می گیرد.
به گزارش سایت استان کهگیلویه وبویراحمد  به نقل از روابط عمومی استانداری سید موسی خادمی در جمع شورای قضایی و با حضور رئیس کل دادگستری استان و دادستان مرکز استان  اظهار داشت: شهیدان رجایی و باهنر به عنوان دولتمردانی صدیق، مردمی و ساده زیست می بایست الگویی سازنده برای  همه مدیران نظام باشند.
استاندار با بیان اینکه اصل وحدت و همدلی مورد اعتقاد و توجه همه دولتمردان در نظام است افزود: درک مشترک این موضوع در میان همه قوا نیازمند تجارب ارزنده و حرکت در مسیر ارزشهای دینی و معنوی است است و بنابراین ما به وحدت درونی برای رسیدن به توسعه همه جانبه و پیشرفت اعتقاد داریم.
وی، افزود: مفهوم وحدت و همزبانی وآثار عملی آن اکنون به خوبی در میان دستگاههای اجرایی به خوبی احساس می شود و می توان گفت مجموعه مدیریتی استان در شرایط حساس مانند انتخابات 94، سفر رئیس جمهور به استان این وحدت را به خوبی نمایش دادند.
موسی خادمی، با تشکر از مجموعه دستگاه قضایی با بیان اینکه سفر رئیس جمهور به استان با تدبیر و همکاری مسئولان قضایی و امنیتی در سلامت و امنیت کامل برگزار شد، افزود: شورای قضایی استان همگام و همدل با مدیران اجرایی ،در شکوفایی و توسعه استان گام بر می دارند.
استاندار مصداق این وحدت و همدلی را برگزاری انتخابات سالم  94 به عنوان یکی از امن ترین انتخابات استان کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد و گفت: مسئولان قضایی استان در امر برگزاری انتخابات در همه سطوح قضایی،اطلاعاتی و امنیتی  ابتکارات متنوع و قابل قبولی ارایه دادند.
استاندار خاطر نشان کرد: در استان کهگیلویه و بویراحمد مدیران مانند یک تیم برای رسیدن به هدفی مشترک که همان توسعه استان است تلاش می کنند و در این مسیر عملکرد آنان مکمل همدیگر است.
وی، تأکید کرد: در راستای این عملکرد اقداماتی نظیر آرامش استان، کاهش نزاع دسته جمعی، بهبود وضعیت اداری و نبود فساد اداری در دستور کار قرار دارد.
استاندار در پایان گفت: در استان کهگیلویه و بویراحمد با یک عملکرد همدلانه می توان موانع را از میان برد و کاری کرد که چرخ توسعه استان سریعتر و بهتر بچرخد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد