تاریخ درج خبر : 1395/06/05
کد خبر : ۵۵۱۶۸۸
+ تغییر اندازه نوشته -

برپایی نمایشگاه بانکداری اسلامی در مصلای یاسوج

مدیر امور شعب بانک مهر اقتصاد کهگیلویه و بویراحمد از برپایی نمایشگاه بانکداری اسلامی در محل مصلی یاسوج در روز جمعه، 12 شهریور خبر داد.
به گزارش  سایت استان کهگیلویه وبویراحمد به نقل از روابط عمومی بانک مهر اقتصاد کهگیلویه و بویراحمد، محمدعلی نیک منش با اشاره به شروع هفته بانکداری اسلامی اظهار کرد: در نخستین روز از هفته بانکداری اسلامی ساعت کار شعب این بانک به میزان 2 ساعت افزایش یافت.
مدیر امور شعب بانک مهر اقتصاد کهگیلویه و بویراحمد این اقدام را در راستای اجرای برنامه‌های روز نخست ستاد ویژه هفته بانکداری اسلامی خواند و افزود: “بانکداری اسلامی، فرهنگ بسیجی و مشتری‌مداری” شعار روز اول هفته بانکداری است.
وی با بیان اینکه شعب بانک مهر اقتصاد امروز شاهد حضور و استقبال مردم و مشتریان بوده است، تصریح کرد: آشنایی با عقود اسلامی بانکی و نکات کاربردی آن در سیستم بانکی یکی از اهداف افزایش ساعت کاری شعب در نخستین روز از هفته بانکداری اسلامی بوده است.
نیک منش تکریم ارباب رجوع و رعایت قوانین مشتری مداری را از دیگر اهداف این بانک دانست و ادامه داد: به منظور افزایش آگاهی عمومی نسبت به الزامات استقرار بانکداری اسلامی و تبیین مبانی فقهی و کارکردی انواع عقود اسلامی، نمایشگاهی از سوی بانک مهر اقتصاد استان در مصلی شهر یاسوج برگزار می‌شود.
وی زمان برپایی این نمایشگاه را 12 شهریور ماه اعلام کرد

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • ناشناس گفت:

    بانک داری اسلامی.
    با تعریف خاص برادران بانکی از ربا،سود،بهره و ….آمار 96% دریافت وامهای قرض الحسنه توسط خود کارکنان بانک اوج بانک داری اسلامی رو نشون میده و جوون بیکار با وام 30% درصدی بیکار بدهکار می شود.
    معنی بانکداری اسلامی رو با مغز و پوست و استخون درک کردیم به خوبی چرا که هر ماه داریم اقساط اسلامی پرداخت می کنیم
    فکری دگر باید کرد…این ره به قهقرا می رود

پربازديد