تاریخ درج خبر : 1395/06/06
کد خبر : ۵۵۱۸۱۴
+ تغییر اندازه نوشته -
رئیس صنعت و معدن استان اعلام کرد:

100 درصد صادرات سال 94 کهگیلویه و بویراحمد از بخش صنعت حاصل شد/ هدفگذاری صادرات ۷ میلیون دلاری استان در سال ۹۵

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد از هدفگذاری صادرات ۷ میلیون دلاری محصولات غیرنفتی این استان در سال ۹۵ خبر داد.

saderat6

به گزارش سایت استان کهگیلو یه و بویراحمد، داریوش دیودیده در نشست شورای برنامه‌ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: این استان در سال گذشته 4.8 میلیون دلار صادرات غیرنفتی داشت که صد در صد این صادرات مربوط به بخش صنعت بود.

وی از پیش‌بینی صادرات 7 میلیون دلاری استان در سال 95 خبر داد و افزود: امسال علاوه بر بخش صنعت، حدود یک میلیون دلار صادرات در بخش صنایع دستی و حدود 1.2 میلیون دلار در بخش کشاورزی هدف‌گذاری شده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: توسعه صادرات استان از طریق صادرات تولیدات صنعتی، کشاورزی و دستبافت‌ها و صنایع دستی در دستور کار قرار دارد.

دیودیده بیان کرد: در این راستا، حمایت همه‌ جانبه از صادرکنندگان را در دستور کار قرار داده‌ایم و دولت تسهیلاتی را برای امر صادرات به شرکت‌‌های صادراتی اختصاص داده است.

وی ابراز کرد: صادرکنندگان باید علاوه بر تولیدات داخلی استان به تولیدات سایر استان‌ها نیز توجه کرده و بستر توسعه و رونق صادرات را فراهم کنند و علاوه براین، اهمیت برندسازی محصولات تولیدی استان و اثرگذاری آن بر توسعه صادرات را جدی بگیرند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد