تاریخ درج خبر : 1395/06/05
کد خبر : ۵۵۱۸۲۶
+ تغییر اندازه نوشته -

نمایشگاه بانکداری اسلامی در مصلای یاسوج برپا می‌شود

مدیر امور شعب بانک مهر اقتصاد کهگیلویه و بویراحمد از برپایی نمایشگاه بانکداری اسلامی در محل مصلی یاسوج در روز جمعه، 12 شهریور خبر داد.

islamic-banking

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد، محمدعلی نیک منش در جمع خبرنگاران با اشاره به شروع هفته بانکداری اسلامی اظهار کرد: در نخستین روز از هفته بانکداری اسلامی ساعت کار شعب این بانک به میزان 2 ساعت افزایش یافت.

مدیر امور شعب بانک مهر اقتصاد کهگیلویه و بویراحمد این اقدام را در راستای اجرای برنامه‌های روز نخست ستاد ویژه هفته بانکداری اسلامی خواند و افزود: «بانکداری اسلامی، فرهنگ بسیجی و مشتری‌مداری» شعار روز اول هفته بانکداری است.

وی با بیان اینکه شعب بانک مهر اقتصاد امروز شاهد حضور و استقبال مردم و مشتریان بوده است، تصریح کرد: آشنایی با عقود اسلامی بانکی و نکات کاربردی آن در سیستم بانکی یکی از اهداف افزایش ساعت کاری شعب در نخستین روز از هفته بانکداری اسلامی بوده است.

وی تکریم ارباب‌رجوع و رعایت قوانین مشتری مداری را از دیگر اهداف این بانک دانست و ادامه داد: به‌منظور افزایش آگاهی عمومی نسبت به الزامات استقرار بانکداری اسلامی و تبیین مبانی فقهی و کارکردی انواع عقود اسلامی، نمایشگاهی از سوی بانک مهر اقتصاد استان در مصلی شهر یاسوج برگزار می‌شود.

وی زمان برپایی این نمایشگاه را 12 شهریورماه اعلام کرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد