تاریخ درج خبر : 1395/06/06
کد خبر : ۵۵۱۸۳۸
+ تغییر اندازه نوشته -

بالندگی دانشگاه پیام نور در دولت تدبیر و امید

رئیس دانشگاه پیام نور کهگیلویه و بویراحمد ضمن گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطرۀ دولتمردان عمل و اندیشه، دو معلم بزرگ علم و عمل و اخلاق، به برخی از دستاوردهای دانشگاه پیام نور در دولت تدبیر و امید اشاره نمودند.

saraj-ali-1

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد، سید علی سراج گفت: دانشگاه پیام نور این افتخار را دارد که به‌عنوان بزرگترین دانشگاه دولتی ایران، افتخار این را دارد که در کنار رسالت اصلی خود یعنی «آموزش همه‌جا، همه‌وقت و برای همه‌کس» به سمت تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، منویات مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) و اهداف دولت تدبیر و امید قدم بردارد.

وی افزود: این مهم در دانشگاه پیام نور با تلاش و کوشش همۀ همکاران ارزشمند در سراسر کشور و مدیریت مدبرانۀ جناب آقای دکتر علی­اصغر رستمی ابوسعیدی، ریاست عالی دانشگاه با شعار هدفمند دانشگاه پیام نور «ارتقای کیفیت، مأموریت گرایی و کارآفرینی» محقق شده است.

سراج برخی از مهمترین جنبه­های این بالندگی در سال جدید را این‌چنین برشمرد: 1- افتتاح 60 پروژۀ عمرانی در سراسر کشور (شایان‌ذکر است 60 پروژه نیز در دهۀ فجر سال گذشته افتتاح و به بهره‌برداری رسید) 2- رونمایی از سامانۀ الکترونیکی صدور دانشنامه 3- رونمایی از 500 محتوای الکترونیکی جدید 4- مرکز آموزش زبان فارسی دانشگاه پیام نور با هدف گسترش زبان فارسی و جذب دانشجویان خارجی.

وی در پایان اظهار داشت: خوشبختانه سهم استان کهگیلویه و بویراحمد از پروژه­های عمرانی، بهره‌برداری از 2 پروژه ارزشمند ساختمان آموزشی مرکز یاسوج و سوله کارگاهی مرکز یاسوج است. همچنین تا پایان شهریورماه از محوطه‌سازی و آسفالت مرکز یاسوج بهره‌برداری خواهد شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد