تاریخ درج خبر : 1395/06/06
کد خبر : ۵۵۱۸۴۱
+ تغییر اندازه نوشته -

شایان نادری: وزیر نفت به‌جای اظهارات منفعلانه پاسخگوی سوالات منتقدان قراردادهای نفتی باشد

عضو شورای مرکزی جنبش عدالتخواه دانشجویی گفت: اینکه زنگنه می‌گوید برخی تلاش می‌کنند در کشور سرمایه‌گذاری انجام نشود فرار رو به جلویی بیش نیست، وی باید به جای این اظهارات منفعلانه جوابگوی سوالات منتقدین قراردادهای نفتی باشد.

shayan nadri (2)

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از فارس، شایان نادری با اشاره به اظهارات اخیر وزیر نفت، گفت: اینکه آقای زنگنه می‌گوید برخی تلاش می‌کنند در کشور سرمایه‌گذاری انجام نشود و لازم باشد نام آنها را را افشا خواهم کرد، فرار رو به جلویی بیش نیست، وی به جای این اظهارات منفعلانه بهتر است جوابگوی سوالات منتقدین قراردادهای نفتی باشد.

آقای زنگنه بهتر است بجای تهمت‌های تاسف برانگیز نسخه کامل از مفاد این قراردادی که تاکنون محرمانه مانده و حتی نمایندگان مجلس از جزئیات آن مطلع نیستند را در اختیار نمایندگان مجلس قرار دهد.

وی افزود: تجربه تلخ گذشته و قراردادهایی همانند «کرسنت» و حضور شرکت‌های نفتی در کشور و شانه خالی کردن آنها از تعهداتشان از ذهن مردم به فراموشی سپرده نشده است و متاسفانه امروز مجددا شاهد مدلی جدید از قراردادهای نفتی هستیم که در تضاد با امنیت ملی کشور است.

نادری تصریح کرد: مجلس شورای اسلامی به عنوان قوه قانون‌گذار باید جلوی اینگونه قراردادها که با منافع ملی مغایرت دارد، را بگیرد.

این فعال دانشجویی اظهار داشت: این قراردادها ایرادات فراوانی دارد و چنانچه بدون اصلاح و بررسی کارشناسانه عملیاتی شود تبعات جبران ناپذیری برای کشور در پی خواهد داشت.

عضو شورای مرکزی جنبش عدالتخواه دانشجویی اضافه کرد: منتقدان حرف‌های خود را به صورت شفاف بیان کردند و آقای زنگنه از این کل گویی‌های پر ابهام دست بردارد و در جلسه علنی جوابگوی سوالات منتقدان قراردادهای نفتی باشد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • علی احمدی گفت:

    اقای شایان میلیارها دلار ازپول مملکت غارت شد سکوها کشتی ها گم شد حالا مدعی شدی مردم همه چیز را میدونن دزدها و غارت گرها را نیز میشناسن خودت را به کوچه علی چپ نزن

پربازديد