تاریخ درج خبر : 1395/06/07
کد خبر : ۵۵۱۸۷۸
+ تغییر اندازه نوشته -
در جلسه صبح امروز؛

هیئت رئیسه سال چهارم شورای شهر یاسوج مشخص شدند

صبح امروز در جلسه شورای اسلامی شهر یاسوج و با رأی اعضا هدایت اکبری به عنوان رئیس، خدابخش امیری به‌عنوان نایب‌رئیس و زهرا زمانی به‌عنوان منشی انتخاب شدند

photo_2016-08-29_02-53-38به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد، نشست شورای اسلامی شهر یاسوج برای تعیین هیئت‌رئیسه جدید صبح امروز با حضور تمامی اعضا و فرماندار شهرستان بویراحمد برگزار شد.

در این نشست هدایت اکبری با کسب 8 رأی از مجموع 11 رأی به‌عنوان رئیس جدید شورای اسلامی شهر یاسوج منصوب شد و خدابخش امیری به‌عنوان نایب‌رئیس و زهرا زمانی به‌عنوان منشی انتخاب شدند.

در این نشست هدایت امیری رئیس سابق شورای اسلامی شهر یاسوج با بیان اینکه یک عذرخواهی به مردم این شهر بدهکارم گفت: از انتخاب محمدعلی جاوید به‌عنوان شهردار یاسوج پشیمان هستم.

امیری اضافه کرد: تخلفات شهردار یاسوج را به استانداری استان گزارش کرده‌ام و بعد از پایان تعطیلات شورا، استیضاح شهردار را دنبال می‌کنم.

همچنین سید محمدکاظم نظری فرماندار شهرستان بویراحمد که در این نشست حضور داشت، افزود: امیدوارم شورای شهر یاسوج در آخرین سال فعالیت اتحاد و همدلی خود را حفظ کند.

وی با گلایه از اعضای شورای شهر یاسوج گفت: شورای شهر در برخی موارد مصوبات غیرقانونی را تصویب کرده که انتظار داریم در دوره هیئت‌رئیسه جدید چنین مواردی را شاهد نباشیم.

هدایت اکبری رئیس جدید این شورا هم در پایان خاطرنشان کرد: وظیفه ما پیگیری مطالبات مردم است و امیدواریم بتوانیم مطالبات به‌حق مردم را پیگیری و اجرا کنیم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • ناشناس گفت:

    آقای امیری کسی که به هم طایفه ای خودش خیانت کر د واز شهردار شدنش جلوگیری کرد حقش همینه که کنار گذاشته بشه یادته به ج برای شهردار شدن رای مخالف دادی با وجودی که هیج دلیل منطقی نداشتی دوران تو هم سر اومد

  • ناشناس گفت:

    آقای فرماندار مگر مصوبات شورا برای تایید به فرمانداری ارسال نمی شود؟ اگر غیر قانونی بوده چرا آنها را تصویب کردید.

پربازديد