تاریخ درج خبر : 1395/06/07
کد خبر : ۵۵۱۸۸۵
+ تغییر اندازه نوشته -

جلسه شورای شهر یاسوج

جلسه شورای شهر یاسوج با حضور فرماندار بویراحمد و شرکت ۱۱ نفر از اعضای شورا در محل شورای شهر یاسوج برگزار شد.

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد، نشست شورای اسلامی شهر یاسوج برای تعیین هیئت‌رئیسه جدید ظهر امروز با حضور تمامی اعضا و فرماندار شهرستان بویراحمد برگزار شد.

در این نشست هدایت اکبری با کسب 8 رأی از مجموع 11 رأی به‌عنوان رئیس جدید شورای اسلامی شهر یاسوج منصوب شد و خدابخش امیری به‌عنوان نایب‌رئیس و زهرا زمانی به‌عنوان منشی انتخاب شدند.

در این نشست هدایت امیری رئیس سابق شورای اسلامی شهر یاسوج با بیان اینکه یک عذرخواهی به مردم این شهر بدهکارم گفت: از انتخاب محمدعلی جاوید به‌عنوان شهردار یاسوج پشیمان هستم.

امیری اضافه کرد: تخلفات شهردار یاسوج را به استانداری استان گزارش کرده‌ام و بعد از پایان تعطیلات شورا، استیضاح شهردار را دنبال می‌کنم.

همچنین سید محمدکاظم نظری فرماندار شهرستان بویراحمد که در این نشست حضور داشت، افزود: امیدوارم شورای شهر یاسوج در آخرین سال فعالیت اتحاد و همدلی خود را حفظ کند.

وی با گلایه از اعضای شورای شهر یاسوج گفت: شورای شهر در برخی موارد مصوبات غیرقانونی را تصویب کرده که انتظار داریم در دوره هیئت‌رئیسه جدید چنین مواردی را شاهد نباشیم.

هدایت اکبری رئیس جدید این شورا هم در پایان خاطرنشان کرد: وظیفه ما پیگیری مطالبات مردم است و امیدواریم بتوانیم مطالبات به‌حق مردم را پیگیری و اجرا کنیم.

عکس: سید امین صداقتی‌نیا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • یوسف ایرانی گفت:

    حمایت دستگاه قضایی از شهردار یاسوج/ تمجید دادستان مرکز استان از عملکرد شهردار یاسوج
    دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان افزود: عملکرد خوب و رو به جلو شهردار یاسوج مورد حمایت دستگاه قضا و استانداری است و شهردار یاسوج فردی سالم و زحمتکش، قانونمند و خستگی ناپذیر است و به طور حتم دستگاه قضایی از ایده‌های خوب شهردار در عمران و آبادانی، رشد شاخص های شهری حمایت می‌کند.

پربازديد