تاریخ درج خبر : 1395/06/08
کد خبر : ۵۵۲۰۲۵
+ تغییر اندازه نوشته -
عصر امروز؛

عملیات انتقال آب سد کوثر به بهمئی اغاز شد

با حضور معاون وزیر نیرو عملیات انتقال آب سد کوثر به شهرستان بهمئی آغاز شد.

13950609000675_PhotoA

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از فارس، با حضور معاون وزیر نیرو، نماینده مردم کهگیلویه بزرگ در مجلس و مسئولان استانی عملیات انتقال آب سد کوثر به شهرستان بهمئی و کلنگ‌ ساختمان شهرداری لیکک عصر امروز آغاز شد.

عدل هاشمی‌پور در حاشیه اجرای بخشی از عملیات این پروژه اظهار داشت: حمیدرضا جانباز معاون وزیر نیرو با هدف بررسی مشکلات حوزه آب و آبرسانی به لیکک دعوت شده و حضور پیدا کرده است.

نماینده کهگیلویه بزرگ در مجلس افزود: با پیگیری‌های انجام شده و اهتمام ویژه وزارت نیرو پروژه آبرسانی به لیکک تا پایان سال آینده تکمیل و به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با اشاره به مشکل آب شرب لیکک و روستاهای اطراف یادآور شد: انتقال آب سد کوثر به این شهرستان از سال 89 کلید خورد اما به دلیل کمبود اعتبارات زمانبندی پروژه تحقق پیدا نکرده است.

هاشمی‌پور این پروژه را از اولویت‌های برنامه کاری خود عنوان و تصریح کرد: عملیات پروژه با جوشکاری لوله‌ها که از امروز شروع شده است آغاز و تلاش می‌شود در کمترین زمان ممکن دغدغه مردم بهمئی در زمینه آب تمام شود.

وی از سفر معاون وزیر راه و شهرسازی به کهگیلویه خبر داد و گفت: معاون توسعه و تجهیز راه‌های وزارت راه و شهرسازی فردا جهت بازدید از جاده پاتاوه به دهدشت وارد کهگیلویه می‌شود.

نماینده شهرستان‌های چهارگانه کهگیلویه و بویراحمد افزود: روز چهارشنبه در بازدید میدانی معاون وزیر راه از این جاده موانع و میزان پیشرفت پروژه بررسی می‌شود.

هاشمی‌پور تصریح کرد: جاده پاتاوه به دهدشت که به دلیل کمبود اعتبارات راکد شده بود در مدت سه ماه گذشته فعال شده و بیش از 10 کیلومتر از این جاده آسفالت شده است.

وی هم‌چنین از دیدار با رئیس کمیته امداد کشور، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی و درخواست برای بازدید از شهرستان خبر داد و تصریح کرد: مردم و مسئولان باید بدانند برای توسعه همه جانبه و رهایی از غول محرومیت راهی جز اتحاد و همبستگی و کنار گذاشتن اختلافات وجود ندارد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد