تاریخ درج خبر : 1395/06/08
کد خبر : ۵۵۲۰۴۰
+ تغییر اندازه نوشته -
عدل‌ هاشمی از برنامه‌های این روزهای خود می‌گوید:

از سفر معاونان وزارت نیرو و راه و شهرسازی تا دیدار با میر احمد تقوی و ورود خیرین مدرسه‌ساز

صبح امروز حمیدرضا جانباز معاون وزیر نیرو به دعوت عدل هاشمی به کهگیلویه بزرگ آمد و وارد شهر لیکک شد. فردا نیز قرار است معاون وزیر راه و شهرسازی به‌منظور بازدید میدانی از جاده ملی پاتاوه-دهدشت جهت بررسی موانع و میزان پیشرفت این پروژه به کهگیلویه بیاید، علاوه بر این دیروز نیز عدل هاشمی با روسای کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان تبلیغات اسلامی کشور دیدار کرد.

HASHMI

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد، آنچنان که در صفحه‌های منتسب به عدل هاشمی آمده است: این دیدارها در راستای عمل به وعده‌های عدل هاشمی پور برای رفع سایه محرومیت از کهگیلویه بزرگ است.

نماینده کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در گفتگو با تابناک از به تشریح برنامه‌های این روزهای خود پرداخت.

احداث یک خوابگاه شبانه‌روزی و سه مدرسه روستایی در کهگیلویه به‌وسیله خیرین

وی دراین‌باره گفت: سه تن از خیرین مدرسه‌ساز را با رایزنی‌هایی که انجام دادیم به منطقه آورده‌ایم که انشا الله سه مدرسه سه کلاسه در سه روستای بی منجگان، سرپری و مال خانی و همچنین کلنگ احداث یک خوابگاه شبانه‌روزی را در یکی از مناطق شهرستان کهگیلویه، بر زمین زده و نسبت به احداث آن اقدام صورت گیرد.

معاون وزیر راه در کهگیلویه

عدل هاشمی پور درباره سفر معاون وزیر راه اظهار داشت: با رایزنی‌هایی که صورت گرفت معاون توسعه و تجهیز راه‌های وزیر راه و شهرسازی جهت بازدید از جاده پاتاوه-دهدشت، فردا وارد کهگیلویه می‌شود که امیدواریم بتوانیم در خصوص این جاده پیشرفت خوبی را ببینیم و انشا الله با همین جدیت ادامه کار را دنبال کنیم.

وی همچنین از بازدید و بررسی وضعیت جاده دیشموک به خوزستان و دیشموک به مارگون به همراه معاون وزیر راه خبر داد و افزود: در این بازدید سعی می‌شود نهایت بهره‌برداری را از حضور مسئولین راه کشوری داشته باشیم و بتوانیم گره‌های کور و بن‌بست جاده‌ای مناطق استان را برطرف بنماییم.

معاون وزیر نیرو در بهمئی

عدل هاشمی در بخش دیگری از این گفتگو به سفر امروز معاون وزیر نیرو به شهرستان بهمئی اشاره کرد و گفت: با پیگیری‌ها و هماهنگی‌هایی که انجام گرفت، معاون وزیر نیرو جهت بررسی مشکلات حوزه آب و آبرسانی به لیکک بهمئی سفر کرد.

photo_2016-08-30_11-42-57

وی حضور مسئولین استانی در این سفر را برای ضمانت اجرایی پروژه انتقال آب به بهمئی خوب توصیف کرد و گفت: این سفر جهت بررسی و رفع مشکلات حوزه آب‌رسانی انجام پذیرفت.

عدل هاشمی در پایان این گفتگو ضمن تشکر از همه‌ی مسئولین و همچنین اصحاب رسانه گفت: انتظارم از همه این است که کمک کنند به یاری همدیگر بر مشکلات عدیده‌ای که در این حوزه وجود دارد فائق آییم و انشاالله روزی را ببینیم که این چهار شهرستان از این بن‌بست و بیکاری فزاینده خارج شود و مهاجرت به مناطق دیگر معکوس شود.

لازم به توضیح است در این سفر عملیات جوشکاری خط لوله انتقال آب به شهرستان بهمئی شروع شد. همچنین کلنگ شهرداری لیکک با حضور معاون وزیر نیرو، عدل هاشمی و مسئولین استانی به زمین زده شد.

دیدار با میر احمد تقوی

عدل هاشمی پور همچنین امروز با حاج میر احمد تقوی دیدار کرد.

hashemi-1

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • زیلایی ومارگون ولوداب گفت:

    به امیدتوسعه وپیشرفت وتعالی استان درهمه ابعادوهمه حوزه ها،استان مابایدبه توسعه دست یابدنمایندگان محترم استان وعوامل بالادست اجرایی اداری استان این توان رادارندکه محرومیت استان راکاهش بدهندبایدازظرفیت های خیریه ای وکمک های نهادهای صنفی مدنی برای توسعه استان کمک گرفت.

پربازديد