تاریخ درج خبر : 1395/06/09
کد خبر : ۵۵۲۰۶۶
+ تغییر اندازه نوشته -

آغاز به کار جشنواره اختراعات خلیج‌فارس در یاسوج

جشنواره اختراعات خلیج‌فارس با حضور ۸ استان در یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد آغاز به کار کرد.

jashnvare-royesh-ekhteraat-1

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از تسنیم، یوسف نیکروز رئیس بنیاد نخبگان در آئین افتتاحیه جشنواره اختراعات خلیج‌فارس از راهیابی بیش از 70 اختراع به مرحله حضوری جشنواره خبر داد و اظهار داشت: بیش از 100 اختراع برای حضور در این جشنواره ثبت‌شده بود.

وی با بیان اینکه این جشنواره با حضور 8 استان امروز و فردا در یاسوج برگزار می‌شود عنوان کرد: اختراعات راه‌یافته به مرحله نمایشگاه در حوزه‌های پزشکی، فنی، علوم پایه و کشاورزی است.

رئیس بنیاد نخبگان با بیان اینکه این جشنواره با این حجم از گستردگی برای اولین بار در کهگیلویه و بویراحمد برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: یک انسجام درون استانی برای برگزاری این جشنواره بزرگ وجود داشت.

بنا بر این گزارش، این جشنواره با حضور مخترعان 8 استان کشور در یاسوج آغاز به کار کرد و اختتامیه آن نیز فردا پنج‌شنبه پس از برگزاری کارگاه‌های آموزشی و داوری حضوری اختراعات برگزار می‌شود.

منتظر معاون بنیاد ملی نخبگان مهمان ویژه این جشنواره است اما استاندار کهگیلویه و بویراحمد و معاونین وی و هیچ‌کدام از مدیران کل استانداری در این مراسم حضور نیافتند و علی‌رغم اینکه جشنواره ساعتی با تأخیر برگزار شد و همه منتظر حضور استاندار و یا حداقل معاونین وی بودند اما درنهایت بدون حضور آن‌ها و با حضور برخی مدیران استان ازجمله رئیس دانشگاه علوم پزشکی، مدیرکل آموزش و پروش، عضو شورای شهر یاسوج آغاز به کار کرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد