تاریخ درج خبر : 1395/06/09
کد خبر : ۵۵۲۱۱۲
+ تغییر اندازه نوشته -

انتخاب آخرین رئیس شورای شهر دوگنبدان در گیرودار اختلافات

انتخاب آخرین رئیس شورای شهر دوگنبدان در حالی برگزار می‌شود که برخی اعضا حسن نیت را حلقه مفقوده در برگزاری این انتخابات می‌دانند.

13950610000871_PhotoA

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از فارس، درحالی‌که دیروز و امروز در برخی از شهرها آخرین دوره انتخابات ریاست شورای شهر در دوره چهارم برگزار شد اما هنوز در گچساران خبری از انتخاب رئیس شورای شهر نیست.

شورای شهر دوگنبدان از دیگر شوراهای شهر در کشور مستثنی نیست و هر یک از جریان‌ها و طیف‌ها به دنبال پیروزی در انتخاب هیئت‌رئیسه شورا هستند.

بر اساس گفته‌های منابع آگاه، در حال حاضر شورای گچساران به دو طیف چهار و پنج نفره تقسیم شده و بر اساس آخرین اخبار فردا 9 صبح آخرین رئیس شورای شهر این دوره در گچساران انتخاب می‌شود.

بر همین اساس یکی از اعضای شورای شهر گچساران گفت: انتظار می‌رود اعضای شورای شهر گچساران بدون از هرگونه تنش‌های سیاسی به دنبال انتخاب رئیس جدید شورای شهر باشند.

غلامرضا شکوهی اظهار داشت: واقعیت این است که هر دو طیف در حال رایزنی هستند اما نباید فراموش کنیم که ما در جایگاهی هستیم که منافع مردم را باید بر عقاید شخصی و سیاسی خود ارجح بدانیم.

عضو شورای اسلامی دوگنبدان با بیان اینکه در سال گذشته با حضور فرماندار گچساران رئیس شورای اسلامی شهر با وحدت کامل اعضا به ریاست رسید گفت: این امر در سال گذشته بیانگر وحدت و همدلی اعضای شورای شهر بود و انتظار بر این است دوستان ما در فضایی دوستانه انتخابات هیئت‌رئیسه را برگزار کنند.

شکوهی خاطرنشان کرد: عموم شهروندان فاصله گرفتن شورای شهر گچساران از حواشی غیرضروری و پرداختن به مسائل اولویت‌دار را برای عمران و آبادانی شهر اولویت اصلی شورا می‌دانند که امیدواریم با برگزاری انتخاباتی آرام و بدون تنش، زمینه تحقق بیش از گذشته این مطالبه به‌حق مهیا شود.

عضو شورای شهر گچساران در پایان بیان داشت: فرماندار شهرستان گچساران سال گذشته دیدند که ما چگونه حسن نیت خود را در انتخاب رئیس شورا نشان دادیم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد