تاریخ درج خبر : 1391/05/04
کد خبر : ۵۵۲۱۳۰
+ تغییر اندازه نوشته -

میثم موسایی

دکتر میثم موسایی اقتصاددان و استاد دانشگاه تهران

موسایی هم‌اکنون عضو هیئت‌علمی دانشگاه تهران بوده و با درجه استادی (استاد تمامی) مشغول به تدریس است.

mosaye

ازجمله سوابق این عضو هیئت‌علمی دانشگاه تهران کسب رتبه یک کنکور سراسری، ارائه مقالات علمی مختلف، تألیف کتاب‌های متعدد (در زمینه‌های اقتصاد، فرهنگ، توسعه و…)، کسب عنوان دانشجوی نمونه کشوری در مقطع دکتری در بین تمامی دانشگاه‌های سراسر کشور (نفر اول) و تقدیر رئیس‌جمهور وقت از او و دعوت به سخنرانی در همایش‌های علمی مختلف در بسیاری از دانشگاه‌های معتبر کشور از جمله شیراز، اصفهان، مشهد و… است.

مدیرکل برنامه‌ریزی پژوهش‌های فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، عضو شورای پژوهشی وزارت تعاون، رئیس مؤسسه تعاون دانشگاه تهران و معاون دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران ازجمله سوابق اجرایی دکتر موسایی است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • صمد محرابی گفت:

  عرض سلام ودرود دارم خدمت دکتر موسایی که از نخبگان استانی وکشوری هستید ومایه افتخار شهرمان سی سخت می باشید وقتی که چهره حضرت عالی را مشاهده کردم انصا فا”اشک شوق درچشمانم جاری شد تقاضا دار م درصورت امکان بیو گرافی خود را مرقوم فرمایید ممنون می شوم گرچه متانت وشاءن شما این اجازه را نداد که خود را کامل معرفی فرمایید خداحافظ شما

 • دنا گفت:

  درود فراوان به آقای دکتر.زنده باد فرزند دنا

 • سی سخت گفت:

  با سلام
  سوابق جناب آقای دکتر موسایی با وجود سن و سال نه چندان زیادشان چه در زمینه علمی و چه در زمینه اجرایی بسیار بیشتر از مطالب مطرح شده میباشد.لطفا با ترتیب دادن یک مصاحبه اختصاصی بیوگرافی کامل تری از ایشان را قید بفرمایید.امید است راه چنین افراد پرتلاش و بااراده ای الگویی برای جوانان این مرز و بوم قرار گیرد.
  با تشکر

 • شهروند گفت:

  ایشان از فرزندان پر افتخار شهر زیبای سی سخت میباشند.ما نیز به وجود چنین افرادی افتخار میکنیم

 • شهروند گفت:

  لطفا این نکته را نیز قید کنید که ایشان از فرهیختگان شهر سی سخت میباشند

 • مهدی گفت:

  با سلام
  جناب آقای دکتر موسایی چهره علمی برجسته و قدرتمند استان و شهر سی سخت در زمینه مسایل اقتصادی و اجتماعی بوده و نظرات و برنامه های ایشان می تواند نقش موثری در توسعه این دیار داشته باشد. ما به وجود فرزندان این استان که در اقصی نقاط این مرزو بوم مشغول خدمت به میهن می باشند افتخار می کنیم.

پربازديد