تاریخ درج خبر : 1395/06/11
کد خبر : ۵۵۲۲۷۱
+ تغییر اندازه نوشته -
امام‌جمعه یاسوج:

دولت وعده‌های خود در سفر به کهگیلویه و بویراحمد را عملی کند

امام‌جمعه یاسوج گفت: مردم استقبال خوبی از رئیس‌جمهور و دولت داشتند و اکنون وظیفه دولت است که آنچه را که در سفر به کهگیلویه و بویراحمد وعده داده عمل کند.

hoseini

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از فارس، خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد توسط آیت‌الله سید‌ علی‌اصغر حسینی امام‌جمعه این شهر در مصلای امام خمینی قرائت شد.

امام‌جمعه یاسوج با اشاره به مناسبت‌های شهریورماه به‌عنوان مناسبت‌های مهم در تاریخ انقلاب یاد کرد و گفت: یکی از روزهای مهم در شهریور روز 17 شهریور است که این روز یکی از مقدمات شکل‌گیری انقلاب بود.

امام‌جمعه مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: در این روز تعداد بیشماری از مردم به خاک و خون کشیده شدند که همین موضوع رژیم سفاک پهلوی را نزد ملت ایران منفور کرد.

آیت‌الله حسینی در بخش دیگری از اظهارات خود به یکی دیگر از مناسبت‌های شهریور اشاره کرد و هفته دفاع مقدس را از مناسبت‌های بزرگ این ماه ذکر کرد.

امام‌جمعه مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: دفاع مقدس صحنه رویارویی نابرابر ایران اسلامی با همه دشمنان استکبار بود.

این خطیب جمعه گفت: جنگ تحمیلی با همکاری و هماهنگی دشمنان جهانی و منطقه‌ای ازجمله آمریکا و عربستان بر ملت ایران تحمیل شد.

حسینی در بخش دیگری از اظهارات خود به اقداماتی که عربستان تاکنون علیه ایران انجام داده اشاره کرد و گفت: در سال 66 تعداد زیادی از زائران خانه خدا را به شهادت رساندند و در سال گذشته نیز در نهایت بی‌تدبیری تعداد زیادی از زائران ایرانی و سایر زائران کشته شدند.

وی در ادامه افزود: این رژیم 10 هزار کودک و مرد و زن یمن را به خاک و خون کشیده است.

امام‌جمعه یاسوج در بخش دیگری از اظهارات خود با بیان اینکه دولت سفری به استان کهگیلویه و بویراحمد داشت و مردم هم استقبال خوبی از کاروان دولت داشتند، افزود: مردم کار خود را انجام دادند و استقبال خوبی از رئیس‌جمهور و دولت داشتند و اکنون وظیفه دولت است که آنچه را که وعده داده عمل کند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد