تاریخ درج خبر : 1395/06/11
کد خبر : ۵۵۲۲۷۴
+ تغییر اندازه نوشته -
غلامرضا تاجگردون خبر داد:

پرداخت مطالبات 25 هزار میلیارد ریالی شهرداری‌های کشور

رئیس کمیسیون برنامه‌وبودجه مجلس شورای اسلامی گفت: مطالبات 25 هزار میلیارد ریالی شهرداری‌های کشور نزد دولت پرداخت می‌شود.

taj11

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از ایرنا، غلامرضا تاجگردون پنجشنبه‌شب در حاشیه بازدید از بافت فرسوده شهر دوگنبدان اظهار داشت: اعتبار موردنیاز این مطالبات در مجلس شورای اسلامی تصویب‌شده و قرار است در آینده نزدیک پرداخت شود.

وی گفت: کاهش اتکای شهرداری‌های کشور به اعتبارات تملک و دارایی‌ها از برنامه‌های ارتقای توسعه خدمات شهری در کشور است.

رئیس کمیسیون برنامه‌وبودجه مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: این برنامه در دولت و مجلس شورای اسلامی در حال انجام مراحل قانونی است که در صورت اجرایی شدن نقش مهمی در بهبود خدمات شهری دارد.

تاجگردون افزود: شتاب بخشی به توسعه شهرها نیازمند فراهم کردن زمینه تحقق درآمدهای پایدار است که این امر نیز موردتوجه دولتمردان است.

وی بیان کرد: سرعت بخشیدن به توسعه شهرهای کوچک و روستاها با اختصاص قیر رایگان و افزایش چشمگیر اعتبارات شهرداری‌ها و دهیاری‌ها از خدمات ماندگار دولت تدبیر و امید در سه سال اخیر است.

وی تصریح کرد: یک‌میلیون و 400 هزار مترمربع از معابر شهری و روستایی کهگیلویه و بویراحمد در طرح توزیع قیر رایگان آسفالت شد که 400 هزار مترمربع از این میزان در شهرستان‌های گچساران و باشت بوده است.

نماینده مردم شهرستان‌های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی گفت: اعتبارات شهرداری دوگنبدان که در سال 1391، 44 میلیارد ریال بود در سال گذشته به 210 میلیارد ریال افزایش یافت.

تاجگردون ابراز کرد: اعتبارات بنیاد مسکن شهرستان گچساران از هشت میلیارد ریال در سال 91 به 95 میلیارد ریال در سال گذشته افزایش یافته است.

وی میزان اعتبارات بنیاد مسکن شهرستان کوچک باشت در سال 91 را 2 میلیارد ریال ذکر کرد و گفت: این اعتبار در سال 1394 به 30 میلیارد ریال افزایش یافت.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد