تاریخ درج خبر : 1395/06/11
کد خبر : ۵۵۲۲۸۳
+ تغییر اندازه نوشته -
درخواست مدیر کتابخانه های عمومی از مسئولان:

کتابخانه مادوان را به عنوان کانون فرهنگی ببینید

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان گفت:پروژه کتابخانه عمومی مادوان از سال 90با 1208 مترمربع زیربنا آغاز شده و تاکنون فقط 46 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

ghorbani

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد، زینب قربانی افزود:برای اتمام این پروژه حدود یک میلیارد اعتبار لازم است درحالی‌که در سال گذشته از این مبلغ 46 میلیون تومان پرداخت شد که این رقم هزینه احداث یکی از پنجره‌های کتابخانه هم نمی‌شود.

قربانی گفت:در نشست‌های مختلف همواره این ساختمان نیمه‌تمام را به‌عنوان یکی از معضلات شهر مادوان اعلام می‌کنند درحالی‌که ما هم معتقدیم باید همه مسئولان دست‌به‌دست هم دهند تا این پروژه تمام شود.

وی تأکید کرد:از مسئولان استانی نیز می‌خواهیم به این پروژه نه به‌عنوان یک کتابخانه بلکه به‌عنوان یک کانون فرهنگی توجه کنند چر که جوانان و نوجوانان شهر مادوان از کمبود مکان‌ها و فضاهای فرهنگی رنج می‌برند.

قربانی این درخواست را در کارگروه فرهنگی و اجتماعی که با حضور معاون وزیر کار ،رفاه و تعاون مطرح کرد که البته میدری با بیان اینکه احداث کتابخانه با اینکه اقدام فرهنگی است گفت:وزارت رفاه نمی‌تواند در این حوزه ورود پیدا کند .

بااین‌حال پورمحمدی معاون اجتماعی استاندار نیز در پاسخ به درخواست مدیرکل کتابخانه‌ها گفت: برای این کتابخانه حدود 500 میلیون تمان اعتبار در نظر گرفته و پرداخت شده است که قربانی این موضوع را به‌طورکلی رد کرد و گفت اگر هم اعتباری بوده ما اطلاعی از آن نداریم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد