تاریخ درج خبر : 1395/06/12
کد خبر : ۵۵۲۳۶۳
+ تغییر اندازه نوشته -

آماده‌باش عدل هاشمی به شهرداران دیشموک و قلعه رئیسی برای اجرای طرح گازرسانی

نماینده مردم کهگیلویه در مجلس شورای اسلامی گفت: شهرداران قلعه رئیسی و دیشموک برای طرح گازرسانی درون‌شهری آماده شوند.

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از فارس، عدل هاشمی  با بیان اینکه مسئولین باید قدر فرصت‌ها را بدانند اظهار داشت: همه ما باید شاکر باشیم که توفیق خدمت‌رسانی زیر چتر ولایت‌فقیه به مردم پیدا کرده‌ایم و برای خدمت به مردم نباید فرصت را از دست داد.

نماینده مردم شهرستان‌های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: باید فضای را برای کار کردن مهیا کنیم، توسعه ذهنی و فکری در جامعه به وجود بیاوریم و برای درست کردن کارها فارغ از هرگونه باند و جناحی و کنار گذاشتن کدورت‌ها و سوءظن‌ها کارها را پیش ببریم.

وی با بیان اینکه مهمترین مشکل مردم قلعه رئیسی و دیشموک گازرسانی است افزود: مردم چاروسا، دیشموک و حوزه دشمن زیاری سال‌هاست که از نعمت گاز برخوردار نبودند که در ماه گذشته با توفیق الهی عملیات لوله‌گذاری این پروژه شروع شد.

هاشمی تأکید کرد: با انتخاب و شروع به کار چند پیمانکار در قسمت‌های مختلف این طرح پیش‌بینی می‌شود طرح گازرسانی به دو بخش چاروسا، دیشموک، منطقه دشمن زیاری و روستاهای مسیر تا 18 ماه دیگر به بهره‌برداری برسد.

نماینده چهارگانه استان کهگیلویه و بویراحمد یادآور شد: با توجه به حضور خود در کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تلاش خواهم کرد وضعیت گازرسانی به مناطق چاروسا و دیشموک و مناطق ممبی و سرآسیاب بهمئی را به‌صورت جد پیگیری کنیم که وقفه‌ای در پروژه گازرسانی به چاروسا نباشد.

وی با بیان اینکه انشعاباتی در روستاهای مسیر گازرسانی چاروسا و دیشموک نصب خواهیم کرد اضافه کرد: برای اینکه مردم روستاهای مسیر هم به‌صورت سریع از گازرسانی به این مناطق همزمان استفاده کنند انشعاباتی در طول مسیر در دشمن زیاری، جاورده، قلعه رئیسی، فارتاق و دیشموک نصب خواهیم کرد.

هاشمی با اعلام آمادگی از سوی شهرداران قلعه رئیسی و دیشموک برای اجرای طرح درون‌شهری برای علمک گذاری این شهرها عنوان کرد: شهرداران قلعه رئیسی و دیشموک نسبت به گازرسانی به این مناطق باید کار کنده‌کاری و اجرای طرح درون‌شهری را به عهده بگیرند و نسبت به گازرسانی به درون شهرهای قلعه رئیسی و دیشموک با اعتباری که به این موضوع اختصاص می‌یابد نسبت به اجرای طرح اقدام کنند.

هاشمی پور افزود: برای تسریع در انجام این طرح بزرگ کار اجرای شبکه‌های توزیع گاز و انشعابات داخلی در دو شهر قلعه رئیسی و دیشموک هم‌زمان با اجرای خط اصلی انتقال گاز اجرا می‌شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد