تاریخ درج خبر : 1395/06/13
کد خبر : ۵۵۲۴۴۲
+ تغییر اندازه نوشته -
اسماعیل زارعی

جمهوری اسلامی پابرهنه‌گان یا جمهوری اسلامی اشراف‌زادگان

مگر انقلاب کردیم که سلوک مسئولان رژیم منحوس سابق در عمل وکنش برخی از مدیران ما نمود داشته باشد، هرچند یقه دیپلمات‌های تسبیح به دست و با ریش باشند؟

انقلاب کوخ‌نشینان و شهید دادگان وقتی از سال ۱۳۴۲ تا ۱۳۵۷ به‌طور رسمی آغاز و ادامه یافت که تمام شعار انقلابیون نابودی طاغوت شاهنشاهی بود که ۲۵۰۰ سال از قدمت سلطنتی بودن و موروثی بودن آن می‌گذشت روزهایی که مردم بشاگرد از فقر و گرسنگی به ریشه گیاهان پناه آورده بودند و از چشم افتادگان پای در رکاب انقلابی می‌گذاشتند که قرار بود مسکن خوراک و پوشاکشان را حکومتی تأمین کند که به نام اسلام و به نام قرآن قد علم کرده بود امروز بعد از ۱۵ سال یوم‌الله ۲۲ بهمنش کمر رژیم طاغوتی را شکسته بود و این پابرهنگان بودند که حکومت دار می‌شدند و این شهید دادگان بودند که داشتند حکومت را به دست می‌گرفتند تا حکومتی را بنا بگذارند که در هیچ کجای آن یک گرسنه سر بر بالین نگذارد و جوان از یک شبانه‌روز گذشته خود مأیوس به خانه برنگردد

اما مگر کسانی که مدعی عقلانیت و صاحبان انقلاب هستند و البته در عمل شریک اشرافیت، اجازه دادند که انقلاب مسیر خویش را به پیش ببرد؟

مگر انقلاب کردیم که سلوک مسئولان رژیم منحوس سابق در عمل وکنش برخی از مدیران ما نمود داشته باشد، هرچند یقه دیپلمات‌های تسبیح به دست و با ریش باشند؟

مگر انقلاب را برای سفره‌خانه و خانواده و حزب و جناح می‌خواستیم که یوم‌الله به راه انداختیم؟ آیا این‌گونه عملکردهایمان را می‌توانیم بر اساس جمهوریت و اسلامیت انطباق دهیم؟

ما خواستار انقلابی بوده‌ایم که پیر مرادش می‌فرمود: مملکت به خاطر این ریخت‌وپاش‌ها و اختلاس‌ها محتاج شده است؛ وگرنه نفت ما کم است؟ یا ذخایر و معادن نداریم؟ همه‌چیز داریم، لکن این مفت‌خوری‌ها و اختلاس‌ها و گشاد بازی‌هایی که به‌حساب مردم و از خزانه عمومی می‌شود مملکت را بیچاره کرده است. اگر این‌ها نبود، احتیاج پیدا نمی‌کرد که از اینجا راه بیفتد برود امریکا، در برابر میز آن مردک (رئیس‌جمهور امریکا) گردن کج کند که مثلاً به ما کمک کنید!

اندیشه مفت‌خورها و اختلاس گران و گشادبازی‌هایشان دارد کار دست این انقلاب و نظام می‌دهد سرخوش به بوی خوش کباب نباشیم که دارند گوشت اُلاغ کباب می‌کنند و به خوردمان می‌دهند،

چه نشسته‌ایم که باید کودتای بدون سرباز و اسلحه مرفهین بی‌درد مفت خوران و اختلاس گران را ناکام بگذاریم و پای در پای انقلابیون واقعی مجاهدت کنیم و خرمشهرها فتح کنیم. البته که ملت شریف ایران نیز نباید در مقابل این کودتای بدون سرباز و اسلحه طبقه اشرافیت و مرفهین بی‌درد مسئول و متنفذ در ساختارهای سیاسی و اقتصادی سکوت کنند که این خود همراهی با توطئه گران و خیانت‌کاران به این انقلاب است.

مگر رهبر انقلاب نفرمود: نباید از موضوع حقوق‌های نجومی به‌آسانی عبور کرد/ اعتماد مردم در این قضیه ضربه‌ی فراوانی خورده است. مردم و جوانان تحصیل‌کرده، دریافت‌های خود را با این دریافت‌های غیرعادلانه مقایسه می‌کنند/ با مسئله‌ی حقوق‌های نجومی برخورد قاطع شود/ قوه‌ی قضائیه با متخلفان برخورد کند.

قوه قضائیه باوجود نیروهای پاک دست و انقلابی چرا بعد از گذشت چند ماه در مقابل دستور مستقیم و مؤکد رهبر معظم انقلاب سکوت کرده است؟

چرا شلاق زدن کارگران که معترض عدم دریافت حقوق قانونی خود بودند به وسیله نیروهای این قوه در میدان‌های معدن سهل و امکان‌پذیر است اما پیگیری و برخورد با نجومی بگیر و اختلاس گر برای شما دشوار شده است درصورتی‌که شما مدعی آمادگی برخورد با نیروهای خاطی بوده‌اید؟

آیا این برای قوه قضائیه جمهوری اسلامی و دستگاه‌ها و نهادهای مسئول عقلانی است که بر تن رنجور کارگران معدن شلاق زدند اما در مقابل نجومی بگیران و اختلاس گران و مفت‌خورها و خیانت‌کاران سیاسی و اقتصادی و …. به این انقلاب و این ملت سکوت کردند؟

آیا شما در مقابل ملت و انقلاب نباید خود را مسئول بدانید که با فوت وقت چندماهه دولت خود وارد عمل می‌شدید و با پشتوانه نیروهای انقلابی بدنه قوه قضائیه با این مولود نحس و ناپاک مبارزه کنید؟

با پشتوانه رهبر انقلاب و مردم انقلابی، برای احقاق حقوق پایمال از قوه قضائیه انتظار داریم هرچه سریع‌تر بدون فوت وقت غیرقابل توجیه و اغماض دست‌اندازان به بیت‌المال مسلمین و خیانتگران به ملت را به سزای اعمالشان رسانده و گزارش عملکرد خود را به ملت شریف ایران اسلامی ارائه دهید.

به امید ظهور عدالت‌گستر گیتی/

سخنگوی جریان عدالتخواه استان کهگیلویه و بویراحمد

منبع: دنانیوز

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • محمد گفت:

    حقا که سخن دل خیلی ها را بر زبان اوردید ولی مگر به بیان مقام عظمای ولایت که موضوع نفوذ را مطرح فرمودند می توان جلوی نفوذی ها را گرفت انها هرموضوعی را اگر بتوانند به خواست و نفع اربابان خود خواهند چرخاند .. .. به امید پیروزی حق برباطل .

پربازديد