تاریخ درج خبر : 1395/06/13
کد خبر : ۵۵۲۴۵۵
+ تغییر اندازه نوشته -
نماینده بویراحمد و دنا خبر داد:

عملیات اجرایی در کیلومتر 24 خط آهن یاسوج به اقلید

نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی از عملیات اجرایی در کیلومتر 24 خط آهن یاسوج به اقلید خبر داد.

1873019

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از فارس، غلام‌محمد زارعی در شورای برنامه‌ریزی شهرستان بویراحمد اظهار کرد: رشد اعتبارات کهگیلویه و بویراحمد در سال‌های اخیر بسیار خوب بوده است که استحقاق بیشتر شدن را دارد.

نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد و دنا بیان کرد: یکی از سیاست‌های نظام ایجاد عدالت و توازن در توسعه و ایجاد شرایطی برای برخورداری همه آحاد کشور است.

زارعی ادامه داد: اگر پایه بودجه درست تنظیم شود و حق ما بر اساس نیازهای واقعی ادا شود می‌توانیم به جایگاه خوبی برسیم.

وی بیان داشت: امروزه پایه بودجه ما در جایگاه معقولی قرار گرفته و این استان در زمینه‌های مختلف در اعتبارات به خصوص در اعتبارات عمرانی خوب دیده شده است.

زارعی تصریح کرد: سهم کهگیلویه و بویراحمد در اعتبارات عمرانی در گذشته ناچیز بود که با رایزنی‌های انجام گرفته پایه بودجه ملی ارتقاء پیدا کرده است.

نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد و دنا افزود: سهم اعتبارات متمرکز کهگیلویه و بویراحمد در سال گذشته با 10 تا 12 سال گذشته برابری می‌کرد.

وی ادامه داد: اعتبارات ملی ما در سطح کشور به دو درصد رسیده که افزایش چشم‌گیری در این خصوص شاهد هستیم.

زارعی در ادامه به اقدامات انجام گرفته در طول سال جاری و سال گذشته در شهرستان بویراحمد اشاره کرد و گفت: تطویل باند فرودگاه یاسوج یکی از کارهای بزرگی است که به رونق این شهرستان و استان کمک زیادی خواهد کرد.

وی با بیان اینکه فرودگاه یاسوج در یک زمین 400 هکتاری واقع شده است، افزود: از این پس پروازهای عصرگاهی را نیز در این فرودگاه خواهیم داشت و هواپیماهای مختلف در فرودگاه یاسوج فرود و پرواز خواهند داشت.

نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد و دنا یکی از کارهای مهم را پروژه خط آهن یاسوج به اقلید برشمرد و گفت: اکنون کار زیرسازی و ابنیه در کیلومتر 24 این پروژه در حال انجام است و اولین انفجار نیز برای بازگشایی در این پروژه انجام شده است.

وی بیان کرد: در سال گذشته به میزان یک میلیون و 500 هزار متر مربع عملیات زیرسازی و آسفالت در معابر روستایی این شهرستان صورت گرفت.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد