تاریخ درج خبر : 1395/06/13
کد خبر : ۵۵۲۴۸۷
+ تغییر اندازه نوشته -

تصمیمی که همه برنامه‌های تیم فوتبال نفت گچساران را به هم ریخت

مسؤولان تیم نفت گچساران به سازمان لیگ فوتبال به دلیل بر هم زدن برنامه‌های تیم فوتبال نفت با یک تصمیم غیر اصولی اعتراض کردند.

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از فارس، محمد حبیبی‌نژاد اظهار کرد: هیأت رئیسه سازمان لیگ فوتبال کشور طی یک تصمیم کاملاً احساسی و عجولانه با ارسال نامه‌ای از تعویق دیدار هفته دوم تیم فوتبال نفت و گاز گچساران در مقابل تیم نوژان البرز خبر داد.

وی گفت: در شرایطی که این تصمیم تعجب‌برانگیز سازمان لیگ با مخالفت شدید تیم نفت و گاز همراه است.

حبیبی‌نژاد تصریح کرد: تیم فوتبال نفت و گاز گچساران بعد از پیروزی درخشان در بازی اول طبق برنامه اعلام شده مراحل آماده‌سازی خود برای حضور پرقدرت در دیدار دوم خود را پیگیری می‌کرد که با این کج‌سلیقگی ضمن برهم زدن تمام برنامه‌ها و اهداف کادر فنی تیم نفت، برنامه‌های آتی این تیم هم تحت‌الشعاع قرار می‌گیرد.

وی یادآور شد: با توجه به اعلام برنامه‌های هفته‌های ابتدایی لیگ و همچنین بازی‌های جام حذفی این تصمیم غیر اصولی باعث سردرگمی کادر فنی تیم نفت و گاز شد.

حبیبی‌نژاد تأکید کرد: با این تصمیم که تیم نفت به دلیل 13 تیمی شدن این گروه در هفته دوم با قرعه استراحت مواجه شود به دلیل حضور تیم نفت و گاز گچساران در جام حذف، در هفته‌های بعدی بازی‌های این تیم کاملاً فشرده خواهد شد و قطعاً این تصمیم دقیقه نودی تیم نفت و گاز را متضرر خواهد کرد.

وی‌ با بیان اینکه دلیل هیأت رئیسه سازمان لیگ به منظور افزایش تعداد تیم‌های این گروه کاملاً بدون منطق به نظر می‌رسد، افزود: سازمان لیگ دیواری کوتاه‌تر از تیم نفت گچساران برای به کرسی نشاندن این تصمیم خود ندید و طی یک حرکت غیر قابل قبول تیم نفت را که از تیم‌های آماده این گروه به شمار می‌رود بدون قرعه کشی با قرعه استراحت مواجه می‌کند.

وی ابراز امیدواری کرد: هیت رئیسه سازمان لیگ نگاه عادلانه‌ای نسبت به همه تیم‌ها داشته باشد و ضمن بررسی و پاسخگو بودن به اعتراض تیم نفت و گاز گچساران به برگزاری لیگ بدون حاشیه کمک و حمایت کند.

بر اساس این گزارش، طبق تصمیم هیأت رئیسه سازمان لیگ تیم داماش رشت با نام جدید داماش شهر باران که در رقابت‌های فصل قبل لیگ یک به دسته دو سقوط کرده بود به دلیل اعلام عدم تیم‌داری در سطح لیگ دو کنار گذاشته شده بود تا اینکه از اواخر هفته گذشته زمزمه بازگشت این تیم به رقابت‌های فصل جدید لیگ دو فوتبال باشگاه‌های کشور در محافل ورزشی پیچید.

نهایتاً سازمان لیگ طی یک تصمیم تیم فوتبال داماش شهر باران را وارد جدول مسابقات کرد و این تیم در گروه یک با سایر تیم‌ها هم گروه شده است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد