تاریخ درج خبر : 1395/06/13
کد خبر : ۵۵۲۵۱۰
+ تغییر اندازه نوشته -

خانه‌ای شبیه نگارخانه با دستان خلاق شهروند یاسوجی

شهروند یاسوجی که ساکن خیابان پیرچوپان 2 منطقه اکبرآباد است، با به تصویر کشیدن گوشه‌هایی از تاریخ و فرهنگ غنی و باارزش سرزمین عزیزمان ایران و استان کهگیلویه و بویراحمد خلاقیت خود را به نمایش گذاشته است.

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد، آقای مصطفی فروزان جوان خوش‌ذوق و علاقمند به تاریخ و فرهنگ ایران که خود فارغ تحصیل رشته معماری نیز است، در ابتکاری جالب بر روی دیوارهای حیاط منزل مسکونی خود که اسم آن را «بیرآماد» گذاشته است، تصاویری از رویدادهای تاریخی و همچنین فرهنگ و رسوم سرزمین خود را به نمایش گذاشته است.

آقای فروزان هدف از این کار را عشق و علاقه به تاریخ و گذشته خود دانسته و امیدوار است با این کار بتواند نقشی هرچند کوچک اما مثبت در معرفی آداب‌ورسوم و همچنین تاریخ پرافتخار ایران و استان داشته باشد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • سعید پایدار گفت:

  معماری هنر و تکنیک ساختمان سازی است و بناهایی که توانسته اند این دو ویژگی را حفظ کنند در طول تاریخ ماندگار شدند. کار اقای فروزان قابل تحسین است و امیدوارم الگویی باشد برای شهروندان

 • ناشناس گفت:

  من طراح این خونه رو میشناسم اتفاقا تمام دارایی خود و خانوادش همین خونست، هنر برتر از گوهر آمد پدید

  • ناشناس گفت:

   جناب حمید /خیلی زیاد داریم که پول فراوان دارند اما هنر ندارند

 • زینب آقایی گفت:

  زیبا بود.

 • حمید گفت:

  پول که باشه هنرها خواهم ساخت

  • ناشناس گفت:

   یه کم خوشبین باشیم لطفا در منطقه خودمان خیلی آدم پولدار هست ولی زیبا یی شناسی و زیبا نگاری هیچ ارتباطی با پول ندارد. به فرموده ی سهراب : چشم ها را باید شست، جور دیگر باید دید.

 • اسلام رسایی نسب گفت:

  عالی بود…خلاقیت و احساس مسئولیت
  زنده و پاینده باشید

پربازديد