تاریخ درج خبر : 1395/06/13
کد خبر : ۵۵۲۵۳۹
+ تغییر اندازه نوشته -

مدیریت یک کهگیلویه و بویراحمدی در پنجمین شرکت بین‌المللی دنیا

شرکت پانال پنیا شرکتی سویسی است که در حال حاضر پنجمین شرکت برتر دنیا در حمل‌ونقل هوایی، دریایی و بین‌المللی است.

parvaz

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از راک نیوز، افشین پروار از فرزندان شایسته کهگیلویه و بویراحمد در حال حاضر به‌عنوان مدیر ملی تطبیق قانون و امور گمرکی در این شرکت بین‌المللی منصوب شدند.

وی تحصیل‌کرده دانشگاه کوئینزلند استرالیا است که در رشته‌های آی تی و حقوق دارای مدرک کارشناسی ارشد بوده و در حال حاضر در مقطع دکترا مشغول به تحصیل است. انتصاب این مدیر موفق کهگیلویه و بویراحمدی در پنجمین شرکت بین‌المللی دنیا توانسته در شرایط پسا برجام موفقیت‌هایی را برای شرکت و از سویی نگاه‌های جهانی به ایران و مقررات داخلی آن به همراه داشته باشد.

پانال پینا علاوه بر حمل‌ونقل نقش بسیار فعالی در زمینه‌های ارتباطات، فن‌آوری، خودرو، کالاهای مصرفی، مد، کالای مربوط به پروژه‌های بزرگ نفت و گاز دارد.

این شرکت با 500 شعبه در بیش از 80 کشور دنیا و پانزده هزار نیرو در سراسر دنیا مشغول به فعالیت است. این شرکت در بازار بورس حضور فعالی دارد.

پرواز در مورد چگونگی کسب این موفقیت گفت: پس از برداشته شدن تحریم‌های ظالمانه این فرصتی تاریخی است تا کشور ما و این شرکت بین‌المللی در پروژه‌ای نفت و گاز و انرژی همچنان که در آسیا و اقیانوسیه فعال بوده طرفین بتوانند استفاده بهینه‌ای به دست آورند.

این کهگیلویه و بویراحمدی آگاهی و اشراف خود به قوانین و مقررات داخلی جاری در جمهوری اسلامی ایران را و آگاهی بخشی به سرمایه‌گذاران و افراد برای انتقال کالا و سرمایه به کشورمان را امتیازی دوسویه برای طرف استرالیایی و ایران برشمرد.

مدیر ملی تطبیق قانون امور گمرکی در پنجمین شرکت بین‌المللی دنیا تعیین دستورالعمل‌های اجرایی جهت نظارت دقیق بر نحوه اجرای قوانین مربوط به خروج و ورود کالا ازجمله قوانین گمرکی و مقررات گسترده قرنطینه‌ای، موافقت‌نامه‌های تجاری استرالیا با سایر کشورها را ازجمله محور فعالیت‌های خود در این حوزه برشمرد.

گفتنی است افشین پروار از فرزندان شهرستان دنا و زاده روستای گورگنجو است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد