تاریخ درج خبر : 1395/06/14
کد خبر : ۵۵۲۵۷۰
+ تغییر اندازه نوشته -

یادواره آبروی محله «شهید سهرابی‌ثانی» در لنده برگزار می‌شود

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده گفت: یادواره آبروی محله با محوریت معرفی شهید محمد سهرابی ثانی امشب ساعت 21 در روستای سرآسیاب لنده برگزار می‌شود.

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از فارس، سرگرد پاسدار علی محمدی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: به فرموده رهبر معظم انقلاب «زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست».

وی افزود: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و معرفی شهدا در ابعاد مختلف به نسل امروز جامعه خود باعث زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا در جامعه خواهد بود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده تصریح کرد: آنچه که امروز ایران اسلامی را در جامعه جهانی عزت و سربلندی بخشیده همین روحیه ایثار و شهادت و استواری ملت مقاوم و همیشه در صحنه بوده که در همه عرصه‌ها حضور خود را به اثبات رسانده‌اند.

محمدی ادامه داد: توجه به ارزش‌های انقلاب و اسلام در جامعه و زنده نگه داشتن آن باعث پویایی نظام و انقلاب بوده و ما را در برابر بحران‌های مختلف داخلی و بیرونی بیمه خواهد کرد.

وی خاطرنشان کرد: در سال 95 برنامه‌های مختلفی برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در سطح شهرستان لنده انجام شده که مهمترین آنها یادواره 90 شهید والا مقام شهرستان با حضور پر شکوه مردم و مسؤولان شهرستانی و استانی بوده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده ادامه داد: معرفی شهدای شهرستان به نسل جوان یکی از وظایف اصلی و همگانی بوده که هر کس به شیوه و طریق خود باید آن را انجام دهد.

محمدی با اشاره به برگزاری اجلاسیه شهدای استان در مهرماه گفت: تاکنون دو یادواره آبروی محله با محوریت شهیدان «جهانبخش خورزانی و سردار جان‌محمد کریمی(شهید شاخص استان)» در سطح شهرستان لنده برگزار شده است.

وی افزود: امشب سومین یادواره آبروی محله با محوریت شهید «محمد سهرابی‌ثانی» رأس ساعت 21 در مسجد امام رضا(ع) شهرک سرآسیاب لنده برگزار خواهد شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده خاطرنشان کرد: شهید سهرابی‌ثانی از شهدای مبارزه با پژاک بوده که در سال 91 در منطقه عملیاتی کردستان به شهادت رسیده است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد