تاریخ درج خبر : 1395/06/14
کد خبر : ۵۵۲۵۷۴
+ تغییر اندازه نوشته -

عدل هاشمی‌پور به نشانه اعتراض جلسه شورای برنامه‌ریزی کهگیلویه را ترک کرد

نماینده مردم شهرستانهای کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی با توجه به توزیع ناعادلانه اعتبارات در کمیته برنامه ریزی استان کمیته برنامه ریزی کهگیلویه را به نشانه اعتراض ترک کرد.

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از ایسنا، عدل هاشمی پور در کمیته برنامه ریزی شهرستان کهگیلویه اعتبارات لحاظ شده برای این شهرستان را ناعادلانه دانست و خواستار تعطیلی کمیته برنامه ریزی از سوی فرماندار کهگیلویه شد که البته مورد موافقت فرماندار قرار نگرفت.

وی بیان کرد: حضور در این نشست به معنای تایید آن است و اگر هم اکنون کوتاه بیاییم و امضا کنیم به معنای آن است که همه چیز را پذیرفته ایم و این بی عدالتی ها برای همیشه ادامه خواهد داشت.

نماینده مردم شهرستانهای کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: متاسفانه مدیریت برنامه ریزی در استان شیوه خوبی برای توزیع اعتبارات به کار نبرده و حالا که این کمیته برگزار شده فرماندار به عنوان رییس کمیته می تواند هر تصمیمی بگیرد، اما من به عنوان نماینده نمی پذیرم و امضا نمی کنم.

هاشمی پور تصریح کرد: استان کهگیلویه و بویراحمد باید باور کند که کهگیلویه چهار شهرستان دارد و تا وقتی به این باور نرسد محرومیت وجود خواهد داشت.

وی ادامه داد: بنده از همان اول روی تعیین شاخص هایی که توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان برای اعتبارات لحاظ شده بود اعتراض داشتم و در نشستی با استاندار در خصوص این ابهامات و اعتبارات ناچیز کهگیلویه موضوع را شفاف سازی خواهم کرد.

نماینده مردم شهرستانهای کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: بنده روی همه شاخصه ها نسبت به توزیع اعتبارات نفت و ماده 180 برای حوزه انتخابیه ام اعتراض دارم و اعتبارات ماده 180باید تعیین تکلیف و این موضوع را در سازمان مدیریت و برنامه ریزی پیگیری می کنم.

هاشمی پور تاکید کرد: فردا شب طی نشستی با حضور استاندار و رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی،  توزیع ناعادلانه اعتبارات کهگیلویه را بررسی خواهیم کرد.

وی پروژه های زخمی با قدمت 10ساله را یادآور شد و اضافه کرد: جای تاسف است هنور در روستاهای دور افتاده دیشموک زنان برای تامین آب بشکه به دوش مسیر دو کیلومتری را طی می کنند.

هاشمی پور با توجه به توزیع ناعادلانه اعتبارات به حوزه انتخابیه اش بعد از سخنان خود به نشانه اعتراض کمیته برنامه ریزی شهرستان کهگیلویه را ترک کرد.

adal (3) adal (2) adal (1)

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • ناشناس گفت:

  احسن بر کر شیر لر. حاج عدل خدا پشت و پناهت بو همیشه

 • ناشناس گفت:

  امان از بی عدالتی در توزیع اعتبارات استان. امان از مظلومیت بویراحمد و کهگیلویه بزرگ.

 • کارشناس مدیریت و برنامه ریزی گفت:

  درود بر هاشمی پور
  باید تکلیف عدالت در توزیع اعتبارات روشن بشه. چون سه سال است که بی عدالتی شدید حاکم شده.
  بروید با شاخص محرومیت، جمعیت و هر ملاک دیگری ببینی چقدر به بویراحمد و بیشتر از اون به کهگیلویه ظلم شده است.

پربازديد