تاریخ درج خبر : 1395/06/14
کد خبر : ۵۵۲۵۷۸
+ تغییر اندازه نوشته -

کنگره ملی شهدای کهگیلویه و بویراحمد فرصت بازآموزی فرهنگ ایثار است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: برگزاری کنگره ملی شهدا و سرداران این استان فرصتی مناسب برای بازآموزی فرهنگ ایثار و شهادت است.

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از ایرنا، فتاح محمدی اظهار داشت: این کنگره که از 11 تا 15 مهر سالجاری در یاسوج برگزار می شود زمینه آشنایی هر چه بیشتر نسل جوان استان با رشادت های مثال زدنی رزمندگان در دوران هشت سال دفاع مقدس را فراهم می کند.

وی گفت: این کنگره مهمترین رویداد فرهنگی و معنوی سالجاری کهگیلویه و بویراحمد است و اهمیت خاصی دارد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کهگیلویه و بویراحمد افزود: مقدمات برگزاری این کنگره از چند ماه قبل در استان آغاز و 21 کمیته نیز در این زمینه تشکیل و فعال شده است.

محمدی بیان کرد: نشست هماهنگی برگزاری این کنگره هر 2 هفته یکبار با حضور مسئولان کمیته های 21 گانه در یاسوج برگزار و اقدام های انجام شده از سوی آنان ارائه می شود.

وی ابراز داشت: فرهنگ ایثار و شهادت یک فرهنگ راهبردی و اساسی است و می طلبد که به طور روز افزون بین قشرهای مختلف مردم به ویژه نسل جوان و حتی کودکان ترویج یابد.

وی گفت: امروزه خطرها و آسیب های متعددی در حال تهدید آموزه های دینی و فرهنگ غنی اسلامی و ایرانی است و فرهنگ ایثار و شهادت می تواند با تهاجم فرهنگی دشمنان مقابله جدی کند.

کهگیلویه و بویراحمد در دوران هشت سال دفاع مقدس یکهزار و 843 شهید تقدیم نظام و انقلاب اسلامی کرده است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد