تاریخ درج خبر : 1395/06/14
کد خبر : ۵۵۲۶۰۷
+ تغییر اندازه نوشته -
معاون اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان:

بخش خصوصی عهده دار راه‌اندازی سینما در کهگیلویه و بویراحمد می‌شود

معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: راه‌اندازی سینما در این استان به بخش خصوصی واگذار می‌شود.

sinmasemnan-13

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از تسنیم، رضا خردمند، اظهار داشت: برای راه‌اندازی سینما در شهرهای کهگیلویه و بویراحمد اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در این استان برنامه‌هایی در دست اقدام دارد.

وی با اشاره به اینکه اکنون در 6 شهر استان کهگیلویه و بویراحمد سینما وجود ندارد افزود: اکنون در این استان تنها در شهرهای یاسوج و دهدشت سینما وجود دارد.

معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: در حال حاضر شهرهای گچساران، باشت، چرام، لنده، سی‌سخت و بهمئی از داشتن سینما محروم هستند.

خردمند گفت: اکنون در یاسوج مرکز استان دو سینما و در شهر دهدشت یک سینما وجود دارد ولی متأسفانه استقبال مردم این شهرها از سینما ضعیف بوده و مناسب نیست.

وی از راه‌اندازی سینما در شهرهای کهگیلویه و بویراحمد خبر داد و افزود: قرار است راه‌اندازی سینما در شهرهای این استان به بخش خصوصی واگذار ‌شود.

معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد به راه‌اندازی سینما در شهرستان گچساران اشاره و عنوان کرد: در این شهرستان احداث سینما در دستور کار قرار گرفته است.

خردمند افزود: پروژه پردیس هنری در گچساران در دست احداث بوده و قرار است در قالب این پروژه یک سالن سینما در این شهرستان احداث شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد