تاریخ درج خبر : 1395/06/14
کد خبر : ۵۵۲۶۱۰
+ تغییر اندازه نوشته -
در اداره‌کل تعزیرات حکومتی صورت گرفت:

برگزاری دادگاه علنی 135 نانوایی متخلف شهرستان بویراحمد

برای نخستین بار در کشور، دادگاه تجدید نظر 135 نانوایی متخلف شهرستان بویراحمد در اداره‌کل تعزیرات حکومتی استان کهگیلویه و بویراحمد به صورت علنی برگزار شد.

tazirat-1

به گزارش سایت استان کهگیلیو ه و بویراحمد و به نقل از فارس، پیش از ظهر امروز و با حضور تنی چند از مسؤولان مرتبط با نانوایی‌ها، اصحاب رسانه و به ریاست رضا زیرایی مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کهگیلویه و بویراحمد دادگاه تجدید نظر تعداد 135 نانوایی متخلف شهرستان بویراحمد برگزار شد.

در این محکمه قضایی که مدیرکل غله، مدیرکل استاندارد، رئیس اتاق اصناف مرکز استان، معاون فرماندار بویراحمد و تنی چند از مسؤولان دیگر به همراه خبرنگاران جراید و مطبوعات و خبرگزاری‌ها حضور داشتند رسیدگی به پرونده این تعداد نانوایی در دستور کار قرار گرفت.

رضا زیرایی مدیرکل تعزیرات حکومتی استان که به عنوان قاضی در جلسه حضور داشت با بیان اینکه یکی از مشکلات بزرگ در استان به خصوص در مرکز استان به وضعیت نانوایی‌ها برمی‌گردد، اظهار کرد: استان کهگیلویه و بویراحمد به همین دلیل از نظر بیماری‌های گوارشی یکی از استان‌های اول کشور به شمار می‌رود.

وی گفت: یکی از دلایل آن هم به نوع پخت نان در استان برمی‌گردد که نان با کیفیتی در اختیار مردم قرار نمی‌گیرد.

این مسؤول افزود: یکی از دلایل عدم پخت نان با کیفیت در استان به دستگاه‌های نانوایی برمی‌گردد که بالاتر از 90 درصد این دستگاه‌ها غیر استاندارد هستند.

زیرایی با بیان اینکه پذیرفته نیست به هر دلیل نان بی‌کیفیت در اختیار مردم بگذاریم به برخی از امراض و بیماری‌هایی که مردم استان از رهگذر پخت بی‌کیفیت نان تهدید می‌کند اشاره کرد و گفت: برخی از سرطان‌ها به همین دلیل است.

پس از سخنان اولیه مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تعدادی از تجدید نظر خواهان ( صاحبان نانوایی متخلف) توضیحاتی ارائه کردند و مسؤولان از ادارات استاندارد و غله استان نیز در خصوص تولید نان بی‌کیفیت در استان توضیحاتی دادند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • زیلایی ومارگون ولوداب گفت:

    بازی باجان مردم.دستگاههای نظارتی کجاهستنددستگاههای مسول کجایندشورای تامین استان چراقدامی نمی نمایدچرادرکشوروبالخص دراستان این همه نقص داریم.

پربازديد