تاریخ درج خبر : 1395/06/14
کد خبر : ۵۵۲۶۱۲
+ تغییر اندازه نوشته -
مسئول ستاد کنگره شهدای کهگیلویه و بویراحمد:

فضای شهر یاسوج رنگ و بوی ایثار و شهادت می گیرد

مسئول ستاد کنگره شهدا کهگیلویه و بویراحمد گفت: تا برگزاری کنگره سرداران و شهدای استان، شهر یاسوج رنگ و بوی ایثار و شهادت خواهد گرفت.

nasirzde

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از مهر، سرهنگ محمد نصیری زاده بعدازظهر در جلسه کمیته فرهنگی کنگره شهدا با بیان اینکه تا برگزاری کنگره ملی وقت زیادی نمانده است، افزود: موج فضاسازی و تبلیغ تصاویر شهدا باید از همین ایام شروع شود.

وی با اشاره به اینکه کنگره ملی شهدای استان از ۱۱ الی ۱۵ مهر ماه سال جاری با حضور مهمانان لشکری و کشوری برگزار می شود، اظهار داشت: این اولین کنگره ملی شهدای استان است و باید به بهترین نحو شکل و در خور شأن شهدا برگزار شود.

مسئول ستاد کنگره شهدای استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: ادارات و سازمانها می توانند فضاسازی نهاد خود را به نصب تصاویر شهدا مزین کنند.

نصیری زاده با بیان اینکه جشنواره نماهنگ های دفاع مقدس توسط کنگره شهدا برگزار می شود، ادامه داد: تبلیغات این نماهنگ در سایت ها و نصب بنر در شهر صورت گرفته است که شامل کلیپ، عکس و فیلم دوران دفاع مقدس استان است و به نفرات برتر جوایز نفیسی اهدا می شود.

وی با  اشاره به فرارسیدن مهر ماه از آموزش و پرورش خواست که زنگ مهر را با موضوع مقاومت آغاز  و در اولین درس از فرماندهان دفاع مقدس برای روایت گری  استفاده کند.

مسئول ستاد کنگره شهدای استان کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: شهدا متعلق به سپاه و بنیاد شهید نیستند و همه ما نیز سهمی در این زمینه داریم و باید دین خود را نسبت به آنان ادا کنیم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد