تاریخ درج خبر : 1395/06/15
کد خبر : ۵۵۲۷۲۵
+ تغییر اندازه نوشته -

نصب تمثال شهدا در شهر یاسوج/ برگزاری مسابقه کتابخوانی دفاع مقدس

دبیرکل کنگره ملی شهدای کهگیلویه و بویراحمد گفت: نصب تمثال شهدا در شهر یاسوج با سرعت بیشتری انجام شود.

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از مهر، سردار یدالله بوعلی در جلسه کمیته فرهنگی با اشاره به اینکه تا برگزاری کنگره ۱۸۸۰ شهید استان زمان چندانی باقی نمانده است، افزود: انشاءالله به کمک خداوند در یازدهم مهر سال جاری این کنگره ملی با حضور خانواده های معظم شهدا، مهمانان لشکری و کشوری برگزار می شود.

وی با بیان اینکه نصب تمثال شهدا در شهر یاسوج در همین راستا انجام می شود، اظهار داشت: این تصاویر در معابر خروجی و ورودی و بلوارهای اصلی یاسوج در حال نصب است.

دبیرکل کنگره ملی شهدای کهگیلویه و بویراحمد یکی از مطالبات خانواده های شهدا را نصب تمثال شهدا در شهر  عنوان کرد و بیان داشت: طراحی، ساخت و نصب تمثال شده از چند ماه پیش شروع شده که امیدواریم به زودی به این کار به اتمام برسد.

سردار بوعلی به فضاسازی ادارات به عطر و بوی شهدا اشاره کرد و یادآور شد: بیشتر ادارات شهدایی دارند که باید تصاویر آنها را در ادارات  و در راستای برگزاری کنگره ملی شهدای استان نصب کنند تا  این کار برای همیشه ماندگار بماند.

وی برگزاری مسابقه کتابخوانی در کمیته فرهنگی با موضوع دفاع مقدس را یک کار نو و تازه عنوان کرد و ادامه داد: کمیته فرهنگی باید این کار را با طراحی های مختلف از کتابهای دفاع مقدس چاپ شده استان انجام دهد.

دبیرکل کنگره ملی شهدای کهگیلویه و بویراحمد در پایان اضافه کرد: استفاده از ظرفیت شبکه های مجازی اینستاگرام، تلگرام و سروش و سلام در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت نیز باید توسط کمیته فرهنگی و فضای مجازی با جدیت بیشتری انجام شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد