تاریخ درج خبر : 1395/06/15
کد خبر : ۵۵۲۷۳۲
+ تغییر اندازه نوشته -

وضعیت واحدهای صنعتی کهگیلویه و بویراحمد اسفناک است

رئیس اتاق بازرگانی یاسوج با اسفناک خواندن وضعیت واحدهای مستقر در شهرک‌های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد گفت: رویکرد جدیدی برای بهبود وضعیت صنعت اعمال شود.

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از فارس، جبار کیانی‌پور در نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید با اشاره به اقتصاد مقاومتی گفت: اقتصاد مقاومتی یک برنامه راهبردی برای نجات اقتصاد کشور است.

رئیس اتاق بازرگانی یاسوج با بیان اینکه صنعت استان کهگیلویه و بویراحمد حال و روز خوبی ندارد، افزود: برخی سیاست‌های نادرست گذشته موجب ضعف در اقتصاد استان شده است.

وی خواستار اتخاذ رویکرد جدید در رفع مشکلات حوزه صنعت شد و افزود: باید رویکرد جدیدی برای رفع مشکلات حوزه صنعت استان، بهبود فضای کسب و کار و بهبود وضعیت معیشت مردم تعریف شود.

این مسؤول با اشاره به عدم خروجی جلسات در جلسات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید گفت: متاسفانه علی‌رغم همه تلاش‌های صورت گرفته تاکنون ستاد تسهیل خروجی خوبی نداشته که تقاضا داریم رویکرد جدیدی در اجرایی شدن مصوبات اعمال شود.

کیانی‌پور با اسفناک خواندن وضعیت واحدهای صنعتی مستقر در شهرک‌های صنعتی استان گفت: اگر قرار است یک واحد صنعتی به چرخه تولید بازگردد همه باید در بازگشت این واحد کمک کنیم.

رئیس اتاق بازرگانی یاسوج با اشاره به اینکه نباید خودمان مرگ بنگاه‌ها و واحدهای صنعی را رقم بزنیم، افزود: همه باید در رفع مشکلات واحدهای صنعتی مشارکت کنند.

وی با اشاره به تناقض میان اجرای کردن پروژه‌های دولت و قوه قضاییه افزود: کمیته حمایت از استان‌ها با هدف اجرایی شدن پروژه‌ها تشکیل شود.

این مسؤول خاطرنشان کرد: دولت مبلغ 405 میلیارد تومان برای بازگشت واحدهای راکد به چرخه تولید اختصاص داده که زمینه جذب این مبلغ فراهم شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد