تاریخ درج خبر : 1395/06/15
کد خبر : ۵۵۲۷۴۶
+ تغییر اندازه نوشته -

خانه هندبال کهگیلویه افتتاح شد

خانه هندبال شهرستان کهگیلویه با حضور مسئولان استانی راه‌اندازی شد.

565553-768x432

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از فارس، با حضور نماینده مردم شهرستان در مجلس،فرماندار، مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد و جمعی از مدیران شهرستان خانه هندبال این شهرستان در سالن شهید باهنر دهدشت افتتاح شد.

عدل هاشمی‌پور در آیین افتتاح این واحد ورزشی اظهار داشت: اماکن ورزشی باید به بخش خصوصی واگذار تا ساماندهی شوند.

نماینده مردم کهگیلویه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اگر اماکن ورزشی به بخش خصوصی واگذار شود بازسازی و نقایص آن‌ها برطرف می‌شود ضمن اینکه ورزشکاران رغبت بیشتری برای حضور پیدا می‌کنند.

وی با اشاره به سرکشی از اماکن ورزشی شهرستان افزود: تجهیزات و امکانات سالن‌ها مناسب نیست دولت چه کاری می‌تواند برای این سالن‌ها بکند.

هاشمی‌پور با بیان اینکه هیأت‌ هندبال با هزینه شخصی خانه هندبال راه‌اندازی کرده است گفت: اداره کل ورزش و جوانان به جای اینکه به اجاره بهای یک میلیون و 600 هزار تومانی اماکن فکر کند حفظ اماکن ورزشی و حفظ ورزشکاران را ملاک قرار دهد.

نماینده مردم کهگیلویه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: انتظار داریم سالن‌های ورزشی شهرستان کهگیلویه در اختیار هیأت‌ها و باشگاه‌ها قرار بگیرد و اجاره بها صرف بازسازی این اماکن شود.

وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به توزیع اعتبارات شهرستان گفت: وقتی مدیر کل برنامه و بودجه همه شهرستان‌ها را رصد و از افزایش اعتبارات حرف می‌زند انتظار داریم یک بار هم با حضور در کهگیلویه درباره اعتبارات صحبت می‌کرد.

هاشمی‌پور با بیان اینکه در توزیع اعتبارات حق کهگیلویه ضایع شده است بیان کرد: دلیل اینکه آقای دژپسند در استان گشت زده ولی به کهگیلویه نیامد چیست؟

در این مراسم سید ابوصالح دانشفر و لطف‌الله آرمانه به عنوان مشاوران ورزشی عدل هاشمی در چهار شهرستان کهگیلویه،چرام،لنده و بهمئی معرفی شدند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد