تاریخ درج خبر : 1395/06/15
کد خبر : ۵۵۲۷۴۹
+ تغییر اندازه نوشته -

زارعی: شناخت اولویت ها و مشکلات مردم رویکرد اساسی در دیدارهای عمومی است

نماینده مردم شهرستان های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی گفت: شناخت اولویت ها و آشنایی با عمق مشکلات، خواسته ها و تنگناهای مردم در بخش های گوناگون مهمترین هدف و رویکرد اساسی در ملاقات های عمومی است.

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از ایرنا، غلام محمد زارعی در حاشیه دیدار عمومی خود با مردم در یاسوج که تا نیمه های شب نیز ادامه داشت در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: آشنایی و لمس مشکلات و دغدغه های مردم از نزدیک نیز خود عاملی برای تصمیم سازی های راهگشا و اثرگذارتر و نیز روان سازی بهتر امور است.

وی تعداد مراجعه کنندگان در این ملاقات را حدود یکهزار نفر اعلام کرد و گفت: برخی مشکلات و درخواست های مردم در سطح استان و در دستگاه های اجرایی قابلیت پیگیری و با مکاتبات و رایزنی های لازم حل خواهد شد.

نماینده مردم شهرستان های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: مشکلات و درخواست هایی نیز وجود دارد که نیازمند پیگیری و بررسی در سطح وزارتخانه ها و سازمان های مرکزی را دارند که این درخواست ها نیز طی فرایند مشخص و منظمی در دفتر تهران برای حصول نتیجه نهایی مورد رصد دقیق و مستمر قرار می گیرند.

وی عمده درخواستهای مردمی در دیدار عمومی خود را مربوط به حوزه اشتغال، مساعدت های مالی و رفع مشکلات و موانع مربوط به طرح های مختلف سرمایه گذاری ذکر کرد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به انواع درخواست های مطرح شده در ملاقات های عمومی، گفت: درخواست هایی با قابلیت اجرایی و توجیه منطقی و قانونی در این ملاقاتها وجود داشت که همه آنها در اسرع وقت پیگیری می شود.

زارعی افزود: علاوه بر دیدارهای عمومی مشخص و برنامه ریزی شده، ملاقات های مستمر و به صورت فردی در قالب سفرها، بازدیدهای میدانی از مناطق مختلف و روستاها و یا محل کار در یاسوج و تهران نیز انجام می شود.

وی همکاری و تلاش دستگاه ها، مسئولان و متولیان امر در سطح استان و حوزه انتخابیه خود برای رفع مشکلات و دغدغه های مردمی را خوب و مثبت ارزیابی کرد.

وی ادامه داد: البته با وجود مشکلات و دغدغه های فراوان مردم در بخش های مختلف اما به نظر می رسد در بسیاری از این موارد هنوز ابزار لازم برای رفع آنها وجود ندارد.

وی ابراز داشت: بدون شک دیدارهای عمومی و رو درو با مردم، مسئولان ودست اندرکاران امر خدمت رسانی را نسبت به حل معضلات و مشکلات موجود آنان و اتخاذ تصمیم های بهتر و جامع تر تا حدود زیادی کمک خواهد کرد.

وی افزود: دیدارهای مردمی، سفر به مناطق روستایی و محروم و پرداختن به مسائل و مشکلات مردم درکنار کارهای روزمره نمایندگی، حلاوت و انگیزه خدمت رسانی را دو چندان خواهد کرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد