تاریخ درج خبر : 1395/06/15
کد خبر : ۵۵۲۸۰۱
+ تغییر اندازه نوشته -
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد مطرح کرد:

9 هزار دانش‌آموز هم استانی چشم‌انتظار مساعدت خیرین در جشن عاطفه‌ها

مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: 9 هزار دانش‌آموز تحت حمایت این نهاد، چشم‌به‌راه دست‌های نوازشگری هستند که همواره به بهانه‌ای، مهربانی را بین خود و همنوعان خود تقسیم می‌کنند.

IMG_3335

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از ایلنا، فرید محبی در نشست شورای برنامه‌ریزی کمیته امداد افزود: برگزاری جشن عاطفه‌ها در دو مرحله در 24 شهریورماه و دهم مهرماه در کهگیلویه و بویراحمد برگزار می‌شود.

وی گفت: جشن عاطفه‌ها، جشن دینی و ملی کشور است که با هدف حمایت از دانش آموزان بی‌بضاعت و نیازمند در آستانه آغاز سال تحصیلی هرسال برگزار می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد یکی از اهداف برگزاری جشن عاطفه‌ها را ایجاد حس نیکوکاری و نوع‌دوستی در دانش آموزان عنوان کرد و اظهار داشت: برگزاری جشن عاطفه‌ها موجب می‌شود که دانش آموزان بتوانند به‌صورت عملی، کمک به هم نوع خود را آموزش ببینند و با شرکت در این‌چنین جشن‌هایی به کار خیر و خیرخواهی تشویق شوند.

محبی با اشاره به اینکه مراسم جشنواره عاطفه‌ها با مشارکت سازمان صداوسیما، آموزش‌وپرورش، بسیج مستضعفین و مراکز نیکوکاری با محوریت مساجد برگزار می‌شود، افزود: جشنواره عاطفه‌ها امسال همزمان با سراسر کشور در 24 شهریورماه در پایگاه‌های مرکزی کمیته امداد و مرحله دوم آن در دهم مهرماه در تمامی مدارس استان برگزار می‌شود و کمک‌های دانش آموزان مدارس برای دانش‌آموزان بی‌بضاعت جمع‌آوری می‌شود.

وی گفت: مردم خیر و نیکوکار هم استانی سال گذشته مبلغ 13 میلیارد ریال در جشن عاطفه‌ها به دانش آموزان نیازمند این نهاد کمک کردند که این مبلغ نسبت به سال گذشته (سال 93) 9 درصد رشد داشته است.

محبی افزود: مردم نیکوکار می‌توانند با شماره‌گیری #۱*۸۸۷۷* با تلفن همراه، با واردکردن مبلغ و کد استان یا شهرستان در این امر خداپسندانه مشارکت کنند و همچنین شماره‌حساب 0102229056009 نزد بانک صادرات شعبه جمهوری آماده جمع‌آوری کمک‌های مردمی است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد