تاریخ درج خبر : 1395/06/16
کد خبر : ۵۵۲۸۲۰
+ تغییر اندازه نوشته -

دو هزار و 900  نفر از جامعه ایثارگری کهگیلویه و بویراحمد جویای شغل هستند

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه و بویراحمد گفت: 2 هزار و 900 نفر از جامعه ایثارگری این استان شامل فرزندان شهدا، جانبازان و آزادگان جویای شغل هستند.

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از ایرنا، سید مصطفی مهدی اظهار داشت: بخش عمده ای از این افراد در استان دانش آموخته دانشگاه هستند.

وی گفت: یکی از مشکلات عمده کهگیلویه و بویراحمد مساله بیکاری است که باید برای کاهش آن چاره اندیشی اساسی از سوی متولیان امر و مسئولان اجرایی استان شود.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: بررسی ها نشان می دهد که بیکاری عامل بروز بسیاری از آسیب ها و معضلات اجتماعی است و آثار بدی به دنبال دارد.

مهدی افزود: نسل جوان که جزو آینده سازان و سرمایه های اصلی کشور هستند اکنون مورد هدف جنگ نرم و تهاجم فرهنگی دشمنان قرار دارند.

وی ابراز داشت: ترویج روز افزون فرهنگ ایثار و شهادت علاوه بر آنکه عامل اقتدار نظام و انقلاب است می تواند با تهاجم فرهنگی و جنگ نرم دشمنان نیز مقابله جدی کرده و آنها را خنثی کند.

کهگیلویه و بویراحمد در دوران هشت سال دفاع مقدس یکهزار و 843 شهید، 9 هزار و 500 جانباز و 310 آزاده تقدیم نظام و انقلاب کرده است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد