تاریخ درج خبر : 1395/06/17
کد خبر : ۵۵۲۸۸۱
+ تغییر اندازه نوشته -

نایب‌قهرمانی بانوان ورزشکار گچسارانی در رقابت‌های وزارت نفت

مسئول ورزش بانوان شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران گفت: بانوان ورزشکار این شهرستان در رقابت‌های وزارت نفت خوش درخشیدند.

82222663-71002744

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از ایرنا، اعظم صمیمی روز پنجشنبه اظهار داشت: این رقابت‌ها با حضور 6 تیم در چهار رشته ورزشی در استان اصفهان برگزار شد که بانوان گچسارانی یک مقام نایب‌قهرمانی یک مقام سومی و 2 رتبه چهارمی را کسب کردند.

وی گفت: رقابت‌های بانوان وزارت نفت با حضور تیم‌های نفت الف و ب، پالایش و پخش الف، پالایش و پخش ب، پتروشیمی و گاز به میزبانی شرکت گاز اصفهان برگزار شد.

مسئول ورزش بانوان شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران افزود: بانوان ورزشکار این شهرستان در این دور از رقابت‌ها در قالب تیم‌های نفت الف و ب به رقابت با سایر تیم‌های ورزشی وزارت نفت پرداختند.

صمیمی ابراز کرد: تیم گچساران در رشته آمادگی جسمانی که با هفت ورزشکار، در قالب تیم نفت الف حضور داشت، موفق شدند در رده تیمی مقام دوم را کسب کنند.

وی گفت: چهار نفر از نفت گچساران به نام‌های شیدا کرمی، فاطمه زمانی مهر، ساناز رضایی و نازنین یوسفی در رده انفرادی رقابت‌های شطرنج وزارت نفت مقام‌های برتر را کسب کنند.

پور صمیمی تصریح کرد: در رشته شطرنج از میان پنج ورزشکار تیم نفت ب سه نفر از ورزشکاران نفت گچساران به نام‌های خیزران حیدری، نسترن چوب‌بر، سارا غفاری حضور داشتند که در رده تیمی نفت ب مقام سوم و در رده انفرادی خیزران حیدری مقام قهرمانی میز 2 را کسب کرد.

وی افزود: تیم‌های بسکتبال و والیبال نفت گچساران به‌عنوان تیم نفت ب در این دوره از رقابت‌ها شرکت و در هر 2 رشته مقام چهارم را از آن خود کردند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد