تاریخ درج خبر : 1391/03/16
کد خبر : ۵۵۳
+ تغییر اندازه نوشته -

مدیر کل روابط عمومی استانداری: اطلاع‌رسانی ادارات استان ضعیف است

 

مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: با پیشرفت‌های ارتباطی که وجود دارد، مردم اخبارها را از طریق مجازی رصد می‌کنند که متأسفانه وب‌سایت‌های ادارات استان ما بسیار ضعیف هستند.

سید محمود رادمنش اظهار کرد: امروزه بسیاری از امکانات اطلاع‌رسانی در دنیا فراهم شده و می‌‌توان در سریع‌ترین زمان ممکن بیشترین اطلاع‌رسانی‌ را انجام داد.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به عصر ارتباطات و گسترش آن در اجتماع، ابراز داشت: خوشبختانه با پیشرفت و توسعه زیرساخت‌های ارتباطی بیشتر مردم رخدادهای پیش‌ آمده را به صورت مجازی پی می‌گیرند و استقبال از این موضوع رشد سریعی داشته است.

وی افزود: ابزار مهمی که روابط ‌عمومی‌ها در اختیار دارند همین سامانه‌های اطلاع‌رسانی خود دستگاه مربوطه است که می‌توانند روش اطلاع‌رسانی دقیق و سریعی باشند.

رادمنش عملکرد روابط‌ عمومی‌های ادارات و سازمان‌های کهگیلویه و بویراحمد در خصوص اطلاع‌رسانی از طریق سایت‌های خود را بسیار ضعیف دانست و عنوان کرد: به جز چند سازمان که پوشش خبری خوبی از طریق وب‌سایت‌های خود انجام می‌دهند، مابقی سازمان‌ها و ادارات کهگیلویه و بویراحمد در اطلاع‌رسانی مجازی بسیار عملکرد ضعیفی دارند.

این مشاور استاندار گفت: ما هر روز وب‌سایت‌های ادارات استان را رصد می‌کنیم ولی متأسفانه بیشتر آن‌ها حتی هفته و یا هر ماه یک‌بار نیز مطالب جدید را وارد سایت‌های سازمان مربوطه نمی‌کنند و این ضعف بزرگی در عصر ارتباطات و اطلاع‌رسانی است.

رادمنش یادآور شد: یکی از موارد انتخاب روابط‌ عمومی‌های برتر استان کهگیلویه و بویراحمد امتیازبندی سایت‌های اطلاع‌رسانی آن‌ها بوده و برای این موضوع به صورت روزانه این وب‌سایت‌ها رصد خواهند شد.

وی از مسئولان و روابط ‌عمومی‌های کهگیلویه و بویراحمد خواست که اطلاع‌رسانی و پوشش خبری وب‌سایت‌های اطلاع‌رسانی خود را قوی‌تر کرده و به روزرسانی آن را در برنامه‌های اصلی خود قرار دهند.

.

.

.

.

منبع: فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد