تاریخ درج خبر : 1395/06/19
کد خبر : ۵۵۳۰۵۹
+ تغییر اندازه نوشته -

تشدید نظارت بر عرضه لوازم ‌التحریر درکهگیلویه وبویراحمد تا ۱۰ مهر

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد از تشدید نظارت بر عرضه لوازم ‌التحریر در آستانه شروع سال تحصیلی جدید خبر داد.

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از مهر، داریوش دیودیده در جمع خبرنگاران افزود: با افزایش تقاضا برای خرید لوازم التحریر، طرح نظارتی نوشت افزار ۹۵ تا دهم مهرماه در سراسر استان اجرا می شود.

وی تصریح کرد: هدف از اجرای این طرح، اعمال نظارت پیشگیرانه و جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی عرضه کنندگان نوشت افزار و لوازم التحریر است.

دیودیده اظهار کرد: در این نظارتها، حمایت از تولیدات داخلی و جلوگیری از هرگونه کمبود و افزایش غیر منطقی قیمت ها و بروز تخلفات احتمالی در دستور کار قرار گرفته است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گفت: نظارتها با حضور۵۰ بازرس صنعت و معدن و ۳۸۰ ناظر افتخاری انجام شده و طی آن مراکز، فروشگاه ها و بازارهای عرضه و فروش کیف، کفش، لوازم التحریر و لباس فرم مدارس رصد و با تخلفات احتمالی برخورد می شود.

وی افزود: در آستانه بازگشایی مدارس و همزمان با سراسر کشور، مانورهای مشترک نظارت و بازرسی در استان کهگیلویه و بویراحمد و با حضور دستگاههای مرتبط همانند تعزیرات حکومتی، استاندارد و اصناف در حال برگزاری است.

دیودیده گفت: گران‌ فروشی، کم ‌فروشی، برچسب قیمت کالا و کیفیت کالا از جمله موضوعاتی است که در صورت رعایت نکردن توسط واحدهای عرضه کالا به تعزیرات حکومتی ارجاع داده می‌شوند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد