تاریخ درج خبر : 1395/06/19
کد خبر : ۵۵۳۰۷۴
+ تغییر اندازه نوشته -

خسارت بیش از 450 میلیون تومانی آتش‌سوزی انبار لوازم خانگی در قلعه رئیسی + تصاویر

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از فارس، آتش‌سوزی در یک فروشگاه لوازم خانگی در شهر قلعه‌رئیسی که شب گذشته رخ داد یکی از مهمترین خبرهای هفته شهرستان بود که برای بسیاری از مردم استان نگرانی‌های به همراه داشت.

آتشی که بیش از 5 ساعت طول کشید تا سه گروه آتش نشانی از شهرهای قلعه رئیسی، دیشموک و دهدشت کار اطفای حریق را انجام دهند و مهمتر از همه حضور مردم در محل حادثه و کمک به آتش‌نشانان در محل حادثه بود.

آتش این انبار بزرگ به حدی بود که به منازل مسکونی در حال ورود بود ولی با کمک مردم از این اتفاق بزرگ جلوگیری شد.

عدم هماهنگی ادارات در این اتفاق بزرگ بسیار مشهود بود و عدم مدیریت و خاموش بودن بسیاری از تلفن‌های مسؤولان ادارات در حین آتش بسیار تعجب برانگیز بود.

از اداراتی که در محل جلوتر از همه در صحنه حضور یافتند آتش‌نشانی قلعه رئیسی که کمتر از 10 دقیقه در محل حاضر شد، صداوسیما همزمان با آتش‌نشانی، اداره برق پس از 45 دقیقه، اورژانس 115 بعد از دو ساعت و نیم و نیروی انتظامی پس از یک ساعت نیم در محل آتش سوزی حاضر شدند.

بعد از گذشت 18ساعت از اتفاق رخ داده در این انبار بزرگ گفتگوی با صاحب این انبار داشتیم که شنیدنی است.

مهدی شریفی با بیان اینکه تا ساعت 20شب در حال تخلیه بار در محل انبار بودیم تصریح کرد: ساعت 21و 35دقیقه بود که همسایگان محل انبار تماس گرفته شد که انبار دچار آتش سوزی شد و به صورت فوری خود را به محل رساندم ولی متاسفانه شعله آتش نمی گذاشت درب انبار را باز کرد.

صاحب انبار لوازم خانگی قلعه رئیسی افزود: تماسی که با آتش نشانی قلعه رئیسی در حدود 10 دقیقه خود را به مکان رساند ولی متاسفانه شعله آتش چنان زیاد بود که آتش نشانی قلعه رئیسی با وجود امکاناتی که داشت جوابگوی خاموش کردن این آتش نبود.

وی تاکید کرد: با تماسی که با آتش نشانی دیشموک گرفته شد خود را به محل حادثه رساندند و باز هم جوابگوی این آتش نبود تا حاصل آن ورود آتش نشانی دهدشت بود که این آتش با کمک مردم و آتش‌نشانان بعد از 5 ساعت خاموش شود.

شریفی در خصوص وسایل سوخته شده در انبار یادآور شد: در این انبار بسیار بزرگ بیش از 100 یخچال، 80 لباسشویی اتوماتیک، 120 آبگرمکن، 90 کمد و دولاب و فرش که خسارت وارد شده و جمع‌بندی کامل به حدود 450 میلیون تومان می رسید.

وی با بیان اینکه ساختمانی که محل انبار بود به صورت کرایه بود و صاحب آن مکان را به تازگی و نوساز ساخته اضافه کرد: با توجه به اینکه اینجانب جوان و معلم در قلعه رئیسی هستم و چند سالی است تسهیلات زیادی را از بانک ها دریافت کردم تا این مغازه را راه اندازی نمودم ولی متاسفانه تمام دارایی خود را در این حادثه از دست دادم.

شریفی خواستار کمک مسئولین شد و بیان کرد: با توجه به خسارت بسیار زیادی که برای این انبار بزرگ رخ داد تمام این وسایل به صورت چک و وام بود و مطمئنا در صورت عدم پرداخت چک و وام های موجود باید به زندان و شکایت صورت می گیرد امیدوارم با کمک مسئولین ارشد نسبت به دریافت یک تسهیلات برای بازگشت به زندگی خود به اینجانب و خانواده خود کمک کنند.

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد