تاریخ درج خبر : 1395/06/19
کد خبر : ۵۵۳۱۷۵
+ تغییر اندازه نوشته -
در آستانه شروع سال تحصیلی جدید:

نظارت بر عرضه لوازم‌التحریر در کهگیلویه و بویراحمد تشدید می‌شود

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: با افزایش تقاضا برای خرید لوازم‌التحریر، طرح نظارتی نوشت‌افزار 95 تا دهم مهرماه در سراسر استان اجرا خواهد شد.

lavazem-tahrir

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، داریوش دیودیده با بیان اینکه هدف از اجرای این طرح، اعمال نظارت پیشگیرانه و جلوگیری از سو استفاده‌های احتمالی عرضه‌کنندگان نوشت‌افزار و لوازم‌التحریر است افزود: حمایت از تولیدات داخلی و جلوگیری از هرگونه کمبود و افزایش غیرمنطقی قیمت‌ها و بروز تخلفات احتمالی در دستور کار قرار گرفته است.

دیودیده اظهار داشت: با حضور 50 بازرس صنعت و معدن و 380 ناظر افتخاری مراکز، فروشگاه‌ها و بازارهای عرضه و فروش کیف، کفش، لوازم‌التحریر و لباس فرم مدارس رصد و با تخلفات احتمالی برخورد خواهد شد.

وی گفت: در آستانه بازگشایی مدارس و همزمان با سراسر کشور، مانورهای مشترک نظارت و بازرسی در استان کهگیلویه و بویراحمد و با حضور دستگاه‌های مرتبط همانند تعزیرات حکومتی، استاندارد و اصناف در حال برگزاری است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: گران‌فروشی، کم‌فروشی، برچسب قیمت کالا و کیفیت کالا ازجمله موضوعاتی است که در صورت رعایت نکردن توسط واحدهای عرضه کالا به تعزیرات حکومتی ارجاع داده می‌شوند.

 دیودیده در پایان از مردم استان خواست تخلفات ‏اقتصادی شامل گران‌فروشی، کم‌فروشی، تقلب، درج نشدن قیمت، صادر نشدن فاکتور فروش، عرضه خارج از شبکه و فروش اجباری را به شماره تلفن 124 و یا به‌صورت حضوری به سازمان صنعت، معدن و تجارت این استان و یا ادارات شهرستان‌ها اطلاع دهند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد