تاریخ درج خبر : 1395/06/19
کد خبر : ۵۵۳۲۰۳
+ تغییر اندازه نوشته -
خط‌ونشان استاندار کهگیلویه و بویراحمد برای بانک‎ها:

بانک‌های کم‌کار استان معرفی می‌شوند

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: مدیران بانک‎های این استان که برای پرداخت تسهیلات همکاری محدودی دارند در نشست‌های بعدی شورای بانک‌ها از ورود آنان جلوگیری شده و به مدیرعامل بانک مربوطه اعلام تا برای عزل آن اقدام شود.

khademi

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از تسنیم، سید موسی خادمی در نشست شورای بانک‌های کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: اهلیت و صلاحیت متقاضیان دریافت تسهیلات از سوی بانک‎ها بررسی شود و در آینده طرح‌های صنعتی و اشتغال‌زایی دچار مشکل و رکود نشوند تا بتوانند اقساط تسهیلات را به‌موقع پرداخت کنند.

وی عنوان کرد: طرح‎های صنعتی و اشتغال‌زایی که برای دریافت تسهیلات به بانک مراجعه نکرده‌اند و یا مدارک آن‌ها ناقص است در اسرع وقت حذف‌شده و طرح دیگری جایگزین آن‌ها شود.

خادمی ابراز کرد: مدیران بانک‎های کهگیلویه و بویراحمد که برای پرداخت تسهیلات همکاری محدودی دارند در نشست‌های بعدی شورای بانک‌های استان از ورود آنان جلوگیری شده و به مدیرعامل بانک مربوطه اعلام تا برای عزل آن اقدام شود.

وی تصریح کرد: بانک‎های توسعه تعاون، صنعت و معدن و کشاورزی باید درزمینهٔ پرداخت تسهیلات فعال‌تر شوند زیرا وظایف آنان نسبت به دیگر بانک‎ها سنگین‎تر است.

نماینده عالی دولت در استان کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: از تجارب بانک‎های دیگر استان‌ها درزمینهٔ پرداخت تسهیلات استفاده‌شده و دلایل پرداخت محدود تسهیلات در استان نیز بررسی شود.

خادمی با تأکید بر اینکه دولت تدبیر و امید توجه جدی به بحث اشتغال، توسعه و رونق تولید در این استان دارد که باید از این فرصت استفاده بهینه شود تصریح کرد: بانک‎های برای کمک به تولید، اشتغال و توسعه با همدیگر رقابت کنند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد