تاریخ درج خبر : 1395/06/20
کد خبر : ۵۵۳۳۰۷
+ تغییر اندازه نوشته -
استاندار کهگیلویه و بویراحمد:

قطع کردن آب و برق مدارس نوعی کج‌سلیقگی است

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: نوعی کج‌سلیقگی است اگر مدیری بخواهد در آستانه بازگشایی مدارس آب و برق مدارس را قطع کند.

ostandar

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از فارس، سید موسی خادمی ظهر امروز در نشست شورای آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: در آستانه بازگشایی مدارس نباید آب و برق و گاز هیچ مدرسه‌ای قطع شود

مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: کج‌سلیقگی است اگر مدیری بخواهد در آستانه بازگشایی مدارس آب و برق مدارس را قطع کند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به بخشش بدهی‌های مدارس عنوان کرد: ما نمی‌توانیم از دستگاه‌های خدمات‌رسانی خواهان بخشودگی بدهی‌های آن‌ها باشیم.

این مسئول ارشد اجرایی گفت: در خصوص بودجه جاری نمی‌توانیم به آموزش و پرورش کمک کنیم چراکه عملا قانون اجازه نداده و سایر دستگاه‌ها نیز خودشان مشکلات زیادی دارند.

خادمی افزود: از نظر بودجه جاری در کشور وضعیت مطلوبی این استان ندارد و به همین دلیل نمی‌توان جابجایی در اعتبارات انجام دهیم.

خادمی در بخش دیگری از اظهارات خود با بیان این‌که اما همه وظیفه‌داریم که به آموزش و پرورش کمک کنیم و خارج از وظیفه اداری این دستگاه را حمایت کنیم، تصریح کرد: کمک به آموزش و پرورش کمک به یک دستگاه نیست بلکه کمک به توسعه استان و کشور است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد افزود: البته آموزش و پرورش هم باید اطلاعات بدهی‌های خود را برای ثبت در سامانه ارائه دهد شاید دولت لایحه‌ای برای پرداخت آن‌ها در نظر داشته باشد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد