تاریخ درج خبر : 1395/06/22
کد خبر : ۵۵۳۴۹۶
+ تغییر اندازه نوشته -
بزرگواری:

مدعیان اصولگرایی و اصلاح‌طلبی سروته یک کرباس‌اند/ احمدی‌نژاد حاضر نیست در میدان آن‌ها بازی کند

حجت‌الاسلام بزرگواری نماینده سابق کهگیلویه، لنده، چرام و بهمنی در مجلس شورای اسلامی یکی از چهره‌هایی است که همواره به خاطر نوع موضع‌گیری‌های سیاسی خود حاشیه‌ساز شده و منتقدان و حامیان جدی دارد.

bozorgvari

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از فانوس زاگرس، بزرگواری در آخرین اظهارنظر سیاسی در کانال تلگرام خود آورده است:

نمایندگان محترم ادوار و همکاران عزیز دیروز و آینده ان‌شاءالله سلام‌علیکم عید قربان مبارک باد.

همه آن‌هایی که در مرکز ادعای اصولگرایی و اصلاح‌طلبی دارند سروته یک کرباس‌اند چون غالباً از ناف به زیر به هم وصل‌اند دختر این‌یکی عروس آن‌یکی است و پسر آن‌یکی داماد این‌یکی است.

ما شهرستانی‌ها را که با دلی ساده و عملی صادقانه برای دفاع از ولایت و رهبری و خط رهبری و امام از آن‌ها حمایت می‌کنیم فقط به‌عنوان سیاهی‌لشکر قبول دارند.

تنها کسی که آن‌ها را خوب شناخته دکتر احمدی‌نژاد است که حاضر نیست در میدان آن‌ها بازی کند ما حداقل پس از دو دوره نمایندگی باید این‌ها مخصوصاً آن‌هایی که ادعای اصولگرایی را دارند شناخته باشیم.

و باید این سادگی و صداقت خود را فقط هزینه راه امام و رهبری نماییم و گوش به دهان رهبری باشیم البته توقع داریم که برادران سپاهی فقط این مرکز نشینان را رصد نکنند بلکه دلسوزان شهرستانی را که عاشقانه از نظام و رهبری دفاع می‌کنند بیشتر رصد نمایند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد