تاریخ درج خبر : 1395/06/23
کد خبر : ۵۵۳۵۰۴
+ تغییر اندازه نوشته -

برنامه‌های هفته نیروی انتظامی همراه با حفظ منزلت ماه محرم باشد

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: اجرای برنامه های هفته نیروی انتظامی در سالجاری همراه با حفظ شأن و منزلت ماه محرم باشد.

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از ایرنا، سرهنگ مهدی انصاری در نشست مقابله با جنگ نرم کهگیلویه و بویراحمد که با موضوع گرامیداشت هفته نیروی انتظامی در یاسوج برگزار شد، اظهار داشت: هفته نیروی انتظامی سالجاری از 9 تا 15 مهر برگزار می شود و شعار آن نیز ‘همه با هم برای امنیت و آرامش’ است.

وی افزود: تقارن هفته نیروی انتظامی سالجاری با برگزاری کنگره ملی شهدا و سرداران کهگیلویه و بویراحمد و چهار روز از ماه محرم سبب تقدس هر چه بیشتر این هفته می شود.

انصاری بیان کرد: هفته نیروی انتظامی فرصتی ارزنده برای تعامل، همکاری و هم اندیشی هر چه بیشتر مردم و مدیران اجرایی کهگیلویه و بویراحمد برای تولید و گسترش روزافزون امنیت و آرامش در استان است.

وی عنوان کرد: انتظار می رود که دستگاههای مختلف اجرایی کهگیلویه و بویراحمد در هفته نیروی انتظامی سالجاری همکاری لازم برای اجرای هر چه مطلوبتر و باشکوه تر برنامه های این هفته را انجام دهند.

انصاری ابراز داشت: رسانه ها و خبرنگاران کهگیلویه و بویراحمد در حد توان اقدام به پوشش خبری و انعکاس برنامه های اجرا شده در نقاط مختلف استان در هفته نیروی انتظامی کنند.

وی گفت: کمیته امداد امام خمینی (ره)، اداره کل بهزیستی و جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد در هفته نیروی انتظامی سالجاری خدمات رفاهی و امدادرسانی به اهالی مناطق محروم و دورافتاده استان ارائه داده و تعدادی بسته غذایی نیز بین مردم نیازمند توزیع شود.

انصاری اظهار داشت: در هفته نیروی انتظامی سالجاری تعدادی از کارکنان نیروی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد با حضور در پایگاه های انتقال خون استان خون خود را اهدا می کنند.

وی افزود: تعدادی از کارشناسان و فرماندهان نیروی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد در هفته نیروی انتظامی سالجاری با حضور در مدارس استان اقدام به برگزاری کلاس های آموزشی در زمینه پیشگیری از آسیب های اجتماعی خواهند کرد.

انصاری بیان کرد: پیش از خطبه های نماز سیاسی و عبادی جمعه شهرهای مختلف کهگیلویه و بویراحمد برخی از فرماندهان و کارشناسان نیروی انتظامی استان به تشریح خدمات، عملکرد و فعالیت های نیروی انتظامی این استان می پردازند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد