تاریخ درج خبر : 1395/06/23
کد خبر : ۵۵۳۵۱۷
+ تغییر اندازه نوشته -

مقام نخست کهگیلویه و بویراحمد در زمینه حضور در جبهه‌های جنگ

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: این استان در زمینه حضور در جبهه‌های جنگ مقام نخست را دارد.

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از تسنیم، مجید محنایی در نشست کمیته پشتیبانی اجلاسیه سرداران، امیران و شهدای کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: این اجلاسیه دارای جایگاه ملی و ارزشی بوده و وجه جهانی، کشوری و استانی دارد و نقطه عطفی در تاریخ استان است.

وی عنوان کرد: اجلاسیه شهدای استان یک رویداد مهم فرهنگی و مذهبی بوده و همه ادارات، مردم، مسئولان اجرایی و حتی بخش خصوصی برای برگزاری با شکوه و آبرومندانه آن بسیج شده‌اند و عزم همگی راسخ است.

محنایی ابراز کرد: با توجه به کسب مقام نخست استان کهگیلویه و بویراحمد در زمینه حضور در جبهه‌های جنگ نسبت به جمعیت باید این اجلاسیه به نحو احسن برگزار شود و هیچ گونه قصوری از مدیران دستگاه‌های اجرایی پذیرفتنی نیست.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: همه امور مربوط به برگزاری این اجلاسیه بر اساس برنامه‌ریزی در حال انجام بوده و کمیته‌های 21 گانه در حال انجام فعالیت و امور محوله هستند.

محنایی تصریح کرد: 10 ایستگاه صلواتی در مدت برگزاری اجلاسیه شهدای استان در نقاط مختلف شهر یاسوج برای پذیرایی و توزیع اقلام فرهنگی برپا می‌شود که نیازمند همکاری تمام ادارات است.

اجلاسیه سرداران، امیران و شهدای استان کهگیلویه و بویراحمد روز 11 مهرماه به مدت 5 روز در مصلی یاسوج برگزار می‌شود.اولین روز اجلاسیه با عنوان عشایر و ایثارگری با سخنرانی سرلشکر محسن رضایی، سخنران روز دوم با تجمع دانش آموزشی و سخنرانی فانی وزیر آموزش و پرورش، روز سوم با عنوان روحانیون شهید با سخنرانی آیت‌االه سعیدی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران، روز چهارم با عنوان زنان شهید و دفاع مقدس با سخنرانی سردار نقدی رئیس سازمان بسیج و یکی از زنان ایثارگر و همچنین سخنران روز اجلاسیه علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد